Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egyetemistának olcsó ennivalót...

Egyetemistának olcsó ennivalót ajánlani?

Figyelt kérdés

A havi keresetem 65 000 Ft, amiből ki tudom fizetni a lakhatásomat,a bérleteket a nyelvvizsga felkészítőt Így marad havonta 26 000 forintom enni a hónapban. Többnyire a sarki pékség tegnapi pékáruit eszem, az féláron van. Uzsonnára főtt ételt eszem, levest, néha zacskókat néha főzöm tésztákat, rakott zöldségeket, konzerveket. De az elmúlt 1 évben kifogytam az ennivaló ötletekből, illetve ezek is elég drágák mostmár. Tudna valaki ajánlani olcsó ennivalókat?


2 egyetemre is járok párhuzamosan, az egyikre hétfőtől csütörtökig, a másikra pénteken és szombaton. A héten csak a vasárnapon szabad, akkor vagy dolgozok, vagy beadandót írok.


2023. febr. 10. 22:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
92%
Én is csóró egyetemista voltam én ketchupos, mustáros kenyéren éltem, vegetalevesen(víz+vegeta) meg főttkrumplin.
2023. febr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 NTBS ***** válasza:
100%
Növeled a bevételeket. Ennyiből most is szinte lehetetlenség, nem, ha még drágulás lesz.
2023. febr. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
36%
Ez valami mesekérdés lehet. Milyen lakhatás, bérletek és nyelvvizsga felkészítő jön ki 40 ezer forintból? Érdekelne bármelyik.
2023. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom 10 a koli, mondjuk heti 1x megy nyelvórára tanárhoz az 20ezer, 10 meg a bérlet. Mi olyan fura ebben?


Bar a kaját én sem értem, az szerintem ennyiből önmagad fizikai felélése.

2023. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
23%
Milyen koli kerül 10 ezer forintba 2023-ban?
2023. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden pl simán, és az mégcsak nem is a legkisebb kisváros... 🙄
2023. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim válasza:
79%

Mindenképp húsmentes kajákat ajánlok, és főzz egyszerre kb. 3 napra.

Néhány tipp: paprikás krumpli csipetkével. Grízgaluska leves. Hagymaleves. Rántott gomba rizzsel. Tejfölös/paradicsomos/krumplis tészta. Tócsni. Spenót/borsófőzelék tükörtojással. Tejbegríz. Kis dőzsölésnek házi pizza sűrített paradicsomból készített szósszal.

Ha ennél néha húst, akkor pl. a bolognai szerintem nem vészes árban, persze a paradicsomszószt is magad készítsd el.


Ja és érdemes a kenyeret is sütni, biztos van ismerősöd, akinek van elfekvőben kenyérsütő gépe, megpróbálhatod elkérni, kb. féláron kijön a kenyér, mint a boltban, ha nem kevesebből, és jóval egészségesebb, mint a bolti másnapos péksütik.

2023. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
70%

"ha már krumpli; megpucolod, félbevágod, teszel közé ízlés szerint sajtot, majd bacon-be, vagy más szalámiba csavarod és ezeket egy kivajazott tepsibe pakolod és bedobod a sütőbe, szintén finom eredményt kapsz."


Aha, krumpli, sajt, bacon, szalámi, vaj, kb elment a havi pénz negyede egyetlen kajálásra... 26ezer forintja van, ember, erre ajánlasz neki vajat, meg 4000 ft kiló árú sajtot...

2023. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
82%

Napi 866 forintból teljesen esélytelen normális módon enni.


Tíz évvel ezelőtt volt 30ezer a havi kajapénzem, csóró kolisként és kvára szegényen éltem. Ez 2022ben éhhalál.

2023. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
17%
#8: b#zdmeg, ekkora nettó kreténséget minek írsz le?
2023. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!