Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egyetemistának olcsó ennivalót...

Egyetemistának olcsó ennivalót ajánlani?

Figyelt kérdés

A havi keresetem 65 000 Ft, amiből ki tudom fizetni a lakhatásomat,a bérleteket a nyelvvizsga felkészítőt Így marad havonta 26 000 forintom enni a hónapban. Többnyire a sarki pékség tegnapi pékáruit eszem, az féláron van. Uzsonnára főtt ételt eszem, levest, néha zacskókat néha főzöm tésztákat, rakott zöldségeket, konzerveket. De az elmúlt 1 évben kifogytam az ennivaló ötletekből, illetve ezek is elég drágák mostmár. Tudna valaki ajánlani olcsó ennivalókat?


2 egyetemre is járok párhuzamosan, az egyikre hétfőtől csütörtökig, a másikra pénteken és szombaton. A héten csak a vasárnapon szabad, akkor vagy dolgozok, vagy beadandót írok.


2023. febr. 10. 22:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
87%

"nem kell hozzá semmi speciális vagy drága kaja."

Csak normális, tápláló kaja, ami lehetővé teszi, hogy ne gyengüljön le túlzottan a szervezete.

2023. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
30%

Én is zacskóskajákon, tojáson élek többnyire meg rántott csirkemellen rizzsel az sem kifejezett tápláló kaja (Meg ha járni fog a kérdező több lesz a pénze akár tápláló kajára is.) Mégsem haltam meg / betegedtem meg többször mióta járok. Ne akard mindenáron elijeszteni szegényt ettől a számára jelenleg legjobb fizetés kiegészítéstől. A plazmaadók nagy része egyetemista pont emiatt mint a kérdező is. Ott is rendes orvosok dolgoznak akik ugyanúgy felesküdt orvosok. Úgy hiszem az ő szavuk itt a mérvadó nem a városi legendák.

Nem célom a kérdezőt veszélybe sodorni mert a magam tapasztalatain alapulva ajánlom neki, és ebből nekem semmi hasznom mert nekem azért nem fizetnek többet mert miattam járna. Pusztán ő bajban van anyagilag mint én is voltam és ajánlottam neki azt ami rajtam is segített.

2023. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ennyire csóró, olyankor folyton azt lestem hirdetésekben, hogy hol van bámrmilyen program, ami ételkóstolásos. Voltam mindenféle egyházi rendezvényeken, ahol volt közös sütievés a végén a résztvevőknek, még hare chrisna programon is voltam, ahol a végén ingyenes vega kaját kapott mindenki. Ha a program nem érdekel , elég az utllsó fél órára oda menni. Ha írsz nekem privátban egy városnevet, akkor összeszedegetem neked a lehetőségeket.


Ezenkívül bemennék a helyedben az önkormányzathoz és a családsegítő szolgálathoz is segélyért. Ilyen alacsony jövedelem mellett simán fogsz kapni.

2023. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
82%
Lehet szemét leszek.. Tanuljon az ember oké! De én szakmunkás ként igaz fizikai munkát végezve de keresek 400-500 Ezret! És élek, eszek mint Marci hevesen... Mai világba se sokkal többet keresel majd a papíroddal mikor tanár se keres semmit pl...És közbe fiatalon "éhezik, kínlódik az ember hogy később igaz nem kétkezi munkával, de nem sokkal kevesebb bérrel lesz több! Nem azt mondom tanuljon az ember de pláne a 2 pláne 2 egyetemre járás sok...
2023. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
88%
Én azt nem értem, miért nem vesz fel diákhitelt. Az az összeg lehet, hogy nagynak tűnik egyetemen, de a valóságban röhögve visszafizeted amikor már dolgozol. Nem egy nagy tétel.
2023. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
82%
43# Most tényleg azt mondod hogy csöves ként él, kell élnie aki tanul? Magyarul menjen ingyen konyhára? Mint a csöves kéregessen? Nálunk is van ingyen konyha hajléktalanoknak, alkeszoknak meg aki esetleg tényleg rá van szorulva...Mert az a kóstolásos dolog majdnem ugyan az... Én nem alacsonyodnék le ennyire csak azért hogy később legyen papírom! És lenézzem azokat utánna akik mellett ettem az "ingyen" kosztot...Aki ennyire le van égve...Oké hogy akaraterő kell a cél eléréséhez de én nekem nem érné meg...
2023. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
100%

Nézegess indiai recepteket, sok hagyma, bab, lencse, olcsó laktató ételek.


[link]

2023. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
82%

Vállalj más munkát is. Mondanám hogy reggelizz többet, hagyd ki az ebédet és vacsorázz keveset, de nem lenne valami egészséges.


Nem világos hogy a két egyetem ahova jársz mennyire van a lakásodtól. Mert a bérletet leválthatod kerékpárra is ha megoldható.

Manapság nem fogsz tudni spórolni kaján, mindennek horror ára van.

2023. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
91%
Vállaljon más munkát is? Hogyan, két egyetem mellett?
2023. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2023. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!