Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan spóroljak az élelmiszeren?

Hogyan spóroljak az élelmiszeren?

Figyelt kérdés
Sajnos pont válok és 30 ezrem maradt hónap végéig, az apuka nem hajlandó gyerektartàst fizetni míg a bíróság nem kötelezi. Elsős kislányommal maradtam egyedül. Iskolára már mindent megvettem, rezsit befizettem. Valahogy az élelmiszeren kellene nagyon spóroljak. Lányom kinőtt ruháit árulom, hátha abból bejönne már ezer Ft még.

#spórolás, élelmiszer, főzés,
aug. 16. 11:15
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
69%

A legtöbb embernek NINCS TV elöfizetése, erre ott az internert, de ha MOST akarna váltani, akkor EGY HÓNAP múlva ESETLEG kevesebbet kellene fizetnie, most semmit nem segítene rajta.

A telefon elöfizetéses, a beszélgetéseket meg nem fizeti külön, és mivel a többség hüségnyilatkozattal szerzödött, a kötbér jóval magasabb lenne.

Internet nélkül ma már nem lehet élni, a legtöbb munkahelyhez is szükséges.

Nem tudom, milyen banki költségekröl beszélsz, de az sem megy egyik naparól a másikra.

Ruhavételröl nem volt szó, ELADNI akar, nem VENNI!


Meg ahogy látom, még mindig nem figtad fel, ERRÖL a hónapról, a hátralévö TÍZ napról van szó, nem az élete hátralévö részéröl!

aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 NTBS ***** válasza:
Akciók, menteni kívánt élelmiszerek.
aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Azóta sem kellett költenem, holnap megyek majd boltba, úgyhogy igen, kb 10 napig kell 30 ezret beosztani.
aug. 20. 08:24
 44/45 anonim ***** válasza:
menni fog
aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Szonja66 válasza:
100%
Szia! Önkormányzatnál lehet igényelni beiskolázási támogatást , ez 5 - 10 ezer ft körüli összeg, szept közepéig lehet kérni.Kérhetsz egyszeri segélyt is.
aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!