Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan aki szinte sosem...

Van olyan aki szinte sosem főz, vagy rendel vagy hideget eszik?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem el a szüleimtől, egyedül élek. Először főztem, de mivel mindig megmarad meg 2-3 óra elmegy vele, mire letörlök, elmosogatok minden. Inkább rendelek sokszor, vagy az sem nagyon érdekel ha több napig nem eszek főtt ételt. Ez ciki szerintetek nő létemre?

#Főzés, élelmiszer,
júl. 10. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Van
júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ha megteheted rendelj nyugodtan. Van aki egyszerűen nem igényli a főtt ételt. Én is szoktam sokat rendelni pedig szeretek főzni. De van hogy hiába rendelek a saját ízeimet kívánom meg, akkor általában főzök valamit
júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de az nem tudom, miért baj, ha megmarad. Nincs hűtőd, fagyasztód?
júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Lehet direkt úgy tervezni, hogy 2-3-4 adagot főzöl, a maradékot adagonként fagyasztod, és így nem kell minden nap főznöd, max a köretet. Ilyen pici háztartásoknak praktikus lehet pl egy airfryer, abban meg lehet sütni pár perc alatt 1-2 bolti rántotthúst pl, viszonylag kevés macerával. Én mondjuk nem bírok létezni főtt étel nélkül, de téged senki nem kényszerít hogy minden nap meleget egyél, tehát az is abszolút járható út. Rendelni előre érdemes, teletál, efood stb oldalakról, sokkal olcsóbb mint a Wolt.
júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem nehéz kitapasztalni, hogy mennyit főzz egyszerre. Én általában magamra főzök, mindig pont annyit, amennyire szükségem van. Mondjuk én számolom a kalóriákat, szóval előre tudom, mennyi kell egy étkezéshez.
júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatfüggő, van, mikor hetekig nem főzök semmit.

Ha pedig mégis van kedvem, akkor csakis gyorsabb kajákat.

3 helyen dolgozom, nekem egyik kaja sem ér annyit, hogy órákig b_szakodjak vele, meg szétcsapjam az egész konyhát.

Ezen kívül ott vannak a menüs kajáldák is, így arany középút, van főtt kajád, oda is viszik, és olcsóbb is, mint random rendelgetni.


Nem ciki, ez is csak egy idióta berögződés, hogy a nőnek a konyhában a helye, simán összejönnék olyan csajjal, aki nem tud/nem szeret főzni. Te életed, ha neked így jó, akkor csináld így, ne másokkal foglalkozz.


Annyi, hogy azért minden nap hambi, meg pizza, nem előnyös az egészségre nézve, mint ahogy napi 3 étkezésre sem a felvágottas szendvics. Ha tudatosan rendelsz, abban semmi kivetnivaló nincs.


F/32

júl. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj olyan ételeket ami gyorsan kész van.

Más opció ha sültet csinálsz ott csak a sütő dolgozik.

júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Csak a sütő dolgozik?

Hústól függően megtisztítani, fűszerezni, alufólia, ellenőrzés, mikor puha, pirításnál észnél lenni, stb.. és akkor még nincs köret, ha egyben van vele, azt pucolni, darabolni, stb..


Akkor inkább vegyél út közben egy grillcsirkét, és edd savanyúsággal.

júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
1főre nehéz főzni. Menüs cégtől lehet, hogy jobban meg is éri rendelni, mintha te vásárolnál össze az ebédhez.
júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak a szüleimnek főzök, magamnak nem, nem is eszem főtt ételt. Sütni szoktam, bár az eredményt hidegen eszem.
júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!