Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan aki szinte sosem...

Van olyan aki szinte sosem főz, vagy rendel vagy hideget eszik?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem el a szüleimtől, egyedül élek. Először főztem, de mivel mindig megmarad meg 2-3 óra elmegy vele, mire letörlök, elmosogatok minden. Inkább rendelek sokszor, vagy az sem nagyon érdekel ha több napig nem eszek főtt ételt. Ez ciki szerintetek nő létemre?

#Főzés, élelmiszer,
júl. 10. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Pont úgy kell egy főre főzni, mint 4 főre, csak el kell osztani mindent néggyel. Vagy ha kétszer eszem, akkor kettővel.
júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem főzök, nem szeretek. Menüs helyeken szoktam enni, ahol lehet főzeléket, vagy zöldségköretet is választani, ne minden nap fast food legyen. A hideg étkezést nem szeretem, görcsöl a hasam, ha nem eszek ebédre főt ételt, nem tudnék szendvicseken élni.
júl. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nőkként furcsa ,de ezek az általánosan elterjedt vélekedés illetve az általánosan elterjedt nőiességre vonatkozó gondolatok miatt van ,hogy pl:a nőnek kell mosnia ,főznie stb.


Én szerintem éld úgy az életett ,ahogy akarod ,ha neked az esik jól ,hogy rendelgetsz ételeket akkor csináld azt.

Én szerintem nem ciki.

júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kolléganőm gyakorlatilag hideg ételen él, mióta ismerem. (16 éve). Nagyon ritkán főz neki valaki, akkor eszik főtt ételt.
júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
enis igy eltem jo par evig. Aztan rajöttem mennyi penzt sporolok ha fözök. Egy lakast vettem par ev mulva :-D
júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!