Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan spóroljak az élelmiszeren?

Hogyan spóroljak az élelmiszeren?

Figyelt kérdés
Sajnos pont válok és 30 ezrem maradt hónap végéig, az apuka nem hajlandó gyerektartàst fizetni míg a bíróság nem kötelezi. Elsős kislányommal maradtam egyedül. Iskolára már mindent megvettem, rezsit befizettem. Valahogy az élelmiszeren kellene nagyon spóroljak. Lányom kinőtt ruháit árulom, hátha abból bejönne már ezer Ft még.

#spórolás, élelmiszer, főzés,
aug. 16. 11:15
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
80%

"Ha egy szint alá lemész minöségben, késöbb költheted esetleg gyógyszerre, az sokkal rosszabb."


Igen, sokan belehaltak már, hogy másfél hétig nem tudtak prémium delikát termékeket venni. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
88%

Sárga cimkés termékek, akciók, pontgyűjtő alkalmazások. Kb ezekkel lehet spórolni.

Próbáld kerülni a készételeket meg az ilyen "kitudjamivanbenne" párizsikat meg löncshúsokat (:D). Helyette válassz nem ultrafeldolgozott alapanyagokat, amikből te magad főzöl.

Nekem mindig ugyanaz a bevásárló listám már vagy egy éve, így mindig ugyanazok az alapanyagok vannak itthon. Inkább a fűszerezést és az elkészítési módot variálom, hogy legyen benne változatosság, de legalább mindig tudom mennyire fog kijönni a bevásárlás.

aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
91%

Tartalmasabb leves (bab, lencse - abba is mehet a fent említett virsli) és palacsinta. A kamrában csak van kakaó, fahéj, lekvár..

Mirelit spenót nem drága. Tükörtojással, bundáskenyérrel.

A kelt tészta sem ördögtől való; változatosan lehet elkészíteni. Reggelire-vacsorára egy pohár tejjel.

Melegszendvics. Kis májkrém, rá egy szelet sajt. Mellé egy paradicsom.

Oké, hosszútávon ez így nagyon szűkös, de 10 napig vállalható.

aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
26%
nemtom honnan jönnek ezek az elvarázsoltak akik azt gondolják hogy 2 főre havi 30 ezer forintból majd pont sajtra jut pénz még
aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 Antiszociális lény ***** válasza:
94%

#14


"30 ezrem maradt hónap végéig,"

"Most jól bevásároltam, szerdáig nem kell boltba mennem"


Tehát kb 12-16 napig kell vásárolnia 30.000 Ft-ból, attól függően, hogy mikor kap fizetést.. Az nagyon nem egy hónap. De lehet én értelmezem rosszul a kérdést..


Bár nyilván a sajt szerintem nem egy tápláló kaja és drága ahhoz képest, szóval én például azt nem vennék. Max ilyen sajtkrémet amit lehet enni önmagában egy paprikával egy szelet kenyéren.

aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Az még nagyon hosszú idő.

Nyilván akciós terméket.

Liflben korán reggel még el lehet csípni a közel szavidős termékeket este pedig a pékáru akciós.

aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
96%

Tojásos nokedli, rántotta, hüvelyesből főzelék, bableves, resztelt csirkemáj kenyérrel, fasírt (több kenyérrel).

Vagy igen, akciólesés.


Drága virslit nem tudsz most venni, az olcsó meg szemét (sokszor a drága is). Konzerves készétel pedig ultrafeldolgozott. Én igyekeztem egészséges halmazba is terelni az ötleteimet.

aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..



Kérdezd őt, neki egy hónapra elég 50e.

aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
93%
Most nem feltétlenül fog segíteni, de később igen; menü terv és listáról való vásárlás.
aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 kürtőskalácska ***** válasza:
100%

Még azt mondanám ne vegyél üdítőket meg kis snakeket mert az is sokat tud elvinni.

Illetve nem tom hol laksz van "szed magad" hely ott is olcsóbb meg ha piacon vásárolsz.

aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!