Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek el tudnak fogadni...

Az emberek el tudnak fogadni bőrhibákkal?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban szörnyen pattanásos volt a hátam, vállam, melkasom, és sajnos a barnás hegek megmaradtak.. A "bikini szezon" nekem sose jön el az tuti!

Sajnos ennek köszönhetően nem nagyon voltak barátaim és kapcsolatom se.. Kezdem elfogani, hogy ez így lesz.

Az emberek mennyire elfogadóak bőrhibákkal szembe? Te el tudnál fogadni egy embert úgy ahogy van?


ma 11:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy az öltözőben bántottak emiatt borzalmas lehetett. De őket minősíti ahogy bánttak veled. Ezek csak megkeseredett emberek akik azon vannak, hogy eltereljek a saját hibáikról a figyelmet és ezért másokat bántanak
ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
na muti :((((
ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Mutass olyat, amin mások vannak ezzel a problémával. Amikor kamaszkorodban kijöttek ezek a pattanások, miért nem kezeltettétek? Egyik barátnőm arcán voltak ilyen mély, lráteres aknék és hormon betegség miatt jöttek ki. Nálad nem volt oka?
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Mondtam voltam orvosnál, de csak ilyen lemosókat adtak, krémeket stb. Nem kellett sose gyógyszert szedni.

Voltam vizsgálatokon, de nem jött ki semmi..

ma 17:26
 25/36 A kérdező kommentje:

Nem csúfoltak...

Egyszerűen már máshogy tekintettek rám utána. Volt viszint olyan akiről tudom, hogy a hátam mögött mindent mondott. Dehát van ilyen

ma 17:33
 26/36 anonim ***** válasza:
Tehát a hátadon, a válladon, meg a mellkasodon vannak pattanás nyomok és neked ezért nincsenek barátaid és ezért nem fogadnak el az emberek? Na persze...
ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Azert, mert megtalálták a gyengepontod és ezt kihasználták. Pl nekem viszonylag széles a válam de arányosan szóval van egy kis derekam meg a csipőm is szeles csak a vállam kicsit szélesebb. Volt egy lány akinek széles válla volt tömzsi volt és nem volt csípője és ő beszélt ki a hátam mögött hogy nekem milyen széles a hátam. Ráadasul a tinik még éretlenek nem biztos hogy masok is ezt fogják csinalni de ha igen az mindig inkább róluk szól mint rólad nincsenek megelégedve magukkal ezért foglalkoznak mással és más hibáival. Ilyenkor erzik nyeregbe magukat
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Ja és barataid az önmagaddal szembeni gátak miatt nincsen amit hamar megereznek de ezt te is tudod. Hiszen írtad az egyik válaszodban
ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Például volt egy lány akinek nagy melle volt egy nagyon szép lány szép mellekkel. Őt is kibeszélték hogy logó csöcsű a sracok előtt meg hogy milyen már hogy néz ki. Ő se volt az a megsavanyodott lany értelmes is volt és szép is meg is kapott bántasokat
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

29

nem értem hasonlatod..

Egy lapra se vethető a 2 eset..

annyira ég és föld szituáció

ma 17:54
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!