Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek el tudnak fogadni...

Az emberek el tudnak fogadni bőrhibákkal?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban szörnyen pattanásos volt a hátam, vállam, melkasom, és sajnos a barnás hegek megmaradtak.. A "bikini szezon" nekem sose jön el az tuti!

Sajnos ennek köszönhetően nem nagyon voltak barátaim és kapcsolatom se.. Kezdem elfogani, hogy ez így lesz.

Az emberek mennyire elfogadóak bőrhibákkal szembe? Te el tudnál fogadni egy embert úgy ahogy van?


ma 11:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Miért, a tiéd rosszabb vagy mi?
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen lehet egy tök szép lany vagy. Lehet hogy vicces vagy vagy okos vagy hamar kijössz másokkal. Csak ott vannak azok a bőrhibák amikre úgy gondolsz mintha rosz dolog lenne ami senkinek sincs csak neked és neked a legcsúnyább es pont emiatt hogy benne ragadsz ebben a gondolkodásban nem látod meg az értékeidet ezen felül. Lehet a többiek ezt látták
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Az emberek elfogadóak. Te nem vagy az.
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Azért 33as ez a kijelentés is erős közelsem olyan elfogadóak az emberek. Vannak bőven akik igen és vannak bőven akik nem
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Nagyon sok ítélkező, lekezelő, támadó emberrel találkoztam való életbe is emiatt is növesztettem falakat, és emiatt sem szeretek erről beszélni nyiltan. Ezek az emberek nem értik meg, hogy ezeka testi problémák a lélekre is hatnak.

Valamilyen szinten itt is voltak olyan válaszok, amik csak megerősítettek abba, hogy ebbe a témába ne avassak be senkit sem.

ma 18:08
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem értem. A felnőtt életedben ki szekírozott amiatt, hogy heges a hátad?

Gyerek meg kamaszkorodban lehet, de most ki? Gyerek és kamaszkorban nagyon sokakat csúfolnak. Kövér, sovány, szemüveges, szeplős, nagymellű, kismellű, görbelábú stb. Kinek nem jutott ezekből...ideje volna felnőni inkább.

ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
de hát ez nem nyílt hiszen anonym vagy itt :D
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Inkább olvasgad a 20as választ abba tényleg minden benne van
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!