Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek el tudnak fogadni...

Az emberek el tudnak fogadni bőrhibákkal?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban szörnyen pattanásos volt a hátam, vállam, melkasom, és sajnos a barnás hegek megmaradtak.. A "bikini szezon" nekem sose jön el az tuti!

Sajnos ennek köszönhetően nem nagyon voltak barátaim és kapcsolatom se.. Kezdem elfogani, hogy ez így lesz.

Az emberek mennyire elfogadóak bőrhibákkal szembe? Te el tudnál fogadni egy embert úgy ahogy van?


ma 11:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, a családban van vitiglio (nem biztos, hogy így írják) is.
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én simán.
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alapján itt Te nem fogadod el magad.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Idosebbek már nem ezt nézik.

De hamvas tiszta egeszséges fiataloknak ez mindig is fura lesz kitűnik, meg fúj.

Majd egy ket narancsbőr meg szulés utan renyhe bőrrel már legyintenek mások hegeire is.

ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

engem sose zavart ha a páromnak volt valami ilyenje, a személye a fontos

amugy is nekem is van sömöröm meg kitepedt bőröm itt ott meg seborrám stb

F

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
mutatsz képeket? akkor elmondható h milyennek látjuk
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ha alapbol szép vagy akkor no para, az mellékes
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Biztos nem mutatok képet.. Nem szeretem ezeket másokkal is megosztani..


Valóban nem akarom elfogadni így magam, mai napig küzdök ellene, kenegetem stb. De van ami sose múlik el, kezdem felfogni. Ebbena világban nagyok az elvárások és tudom nem tudok megfelelni ennek

ma 12:07
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
De ez egy anonim oldal, arc nélkül kutya sem tudja, ki vagy. De te tudod. Voltam már szerelmes vitiligos nőbe, nem is zavart, hogy olyan.
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak, a jobb vállamon, illetve felkaromon barna maradványvoltok, illetve a hátam maradt heges, olyan pattanásos voltam, hogy két évig szedtem rá gyógyszert, nekem sosem volt belőle hátrányom. De az egyik volt osztálytársamnak is van ilyen, az egész mellkasa tele volt barna maradványfoltokkal az egykori pattanásoktól, soha senki nem említette meg az öltözőben, hogy milyen, ugyanúgy barátkozott mindenkivel.
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!