Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most komolyan, van olyan aki...

Most komolyan, van olyan aki otthon marad egy náthával?

Figyelt kérdés
Mármint te erről hogy vélekedsz saját magadról.

tegnap 13:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem itt nem arról van szó, hogy otthon "döglünk"-e vagy sem, hanem az, hogy odafigyelünk-e másokra.


Én úgy gondolom, minden embernek joga van ahhoz, hogy lehetőség szerint egészséges maradjon és ne fertőzzék össze feleslegesen mások.


Én rettentő önzőnek tartom amikor valaki bár megtehetné, hogy otthon marad, mégis megbetegít másokat. Mert persze, tudom, senki nem hal bele egy kis náthába. De mi például kifejezetten kértük munkatársunkat, hogy menjen haza, ne jöjjön betegen dolgozni, még ő háborodott fel.


Aztán elkaptam tőle, és a hetekkel korábban leszervezett programom, kifizetett utazással, szállással együtt ment a levesbe azért, mert valaki önző volt.

tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg az az önzőség, ha valaki arra akar kényszeríteni másokat, hogy otthon rohadjanak az ő kedvéért. Normális ember nem csinál ügyet egy náthából, hanem megy az élet tovább. Azt pedig jól írta valaki, hogy aki hisztizik a náthán, az meg is érdemli, hogy szar legyen neki.
ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

Tehát szerintetek retkek:


Göthös vagy, megfertőzöl másokat, de neked ehhez jogod van és persze a másiknak nincsen joga egészségesnek maradni. Ennyi retket.

ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

"Otthon dögleni egy kis semmi náthával sokkal undorítóbb ennél. ;)"


Nem. Az undorító az, hogy a náthádat kiviszed mások közé.

ma 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
55%
Sosem fogom megérteni, hogy minek rettegnek egyesek egy náthától. Én leszarom, ha elkapok egy betegséget. Otthon dögleni viszont elég nevetséges. ;)
ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!