Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most komolyan, van olyan aki...

Most komolyan, van olyan aki otthon marad egy náthával?

Figyelt kérdés
Mármint te erről hogy vélekedsz saját magadról.

tegnap 13:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
24%
8+ Fogyasztó . Attól hogy te igazi stréber és felelőtlen birka vagy még más nem teljesen állati szinten létezik .
tegnap 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
54%

Gyere be hozzám nyugodtam a boltba, ahol dolgozom. Segítek a neked megfelelő terméket kiválasztani, tanácsadással, de bocsi, pár percenként fújom a turhát, tovább fog tartani. Úgyhogy ne rohanj. Nem veszek fel maszkot, mert nem akarom a taknyomat nyelni, így sem kapok levegőt.

Te be vagy zárva sajnos a saját mérgedbe. Megfelelési kényszered van, plusz mártír vagy. Na meg irigyled azt, aki ki tudja mondani a saját szükségletét, és ki tudja mondani, hogy "beteg vagyok, nem megyek pár napig, pihenésre van szükségem". Te ezt nem tudod megtenni. Te az a típus vagy, aki szülni is kapálásból vittek.

tegnap 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, mennyire viseli meg a szervezetem. Ha csak egy kis megfázás, semmi láz vagy torokfájás, egy kis orrfújás azzal igen, bemegyek. Ha rossz, akkor otthon maradok.
tegnap 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
62%
Persze. Nálunk enyhe betegség esetén home office van, bolond lennék nem élni a lehetőséggel, ha úgy van.
tegnap 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon nem mindegy, hogy milyen erősségű nátháról van szó. Ha csak érzem, hogy be van dugulva az orrom, azért nem fogok otthon maradni. Akinek ömlik a taknya, öt másodpercenként tüsszög és köhög, az fertőző, zavaró a környezetének, és önmagának is kellemetlen, ilyenkor otthon kell maradni. Rohadt bosszantó, amikor valaki széttüsszögi a munkahelyét, csak hogy hősködjön, aztán rövidúton mindenki lebetegszik körülötte.

A láz pedig nem játék, iszonyúan megterheli a szívet, ha ilyenkor nem pihensz. Amikor majd 40 évesen szívinfarktust kapsz, semmit nem fog számítani, hogy milyen fantasztikusan alacsony volt a táppénzes napod.

Természetesen kivételt képez ezalól, ha valaki azért nem emr hiányozni, mert létszükséglete a teljes fizetés - olyankor megértem, ha valaki így is próbál helytállni, de olyankor sem javasolt, és egyáltalán nem normális.

tegnap 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
22%

#12 Teljes képzavar a mártírkodást azzal összekeverni, hogy egyszerűen tudom mi a kötelességem és elvégzem a feladatomat amit vállaltam, és nem terhelem a többeikre.

A hozzád hasonlók meg addig mondogatják a szükségletüket, és ücsörögnek otthon mindenféle mondvacsinált ürüggyel, amíg ki nem vágják őket a francba. Teljesen jogosan.

tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
5-ös milyen tüneteivel, az h fújja az orrát?
tegnap 14:19
 18/35 anonim ***** válasza:
55%
Ne vesszetek össze, a kérdező folyamatosan írogatja ki minden topikba a náthás kérdéseit és azt élvezi hogy egymásnak ugraszthatja az embereket. Ne etessétek a trollt.
tegnap 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
12 am tök igazad van, én még nem voltam olyan boltban ahol nekem ez gondot jelentett volna, hogy náthás az eladó, max jobbulást kívántam neki a végén.
tegnap 14:22
 20/35 A kérdező kommentje:
18 olyan cuki amikor E/3-BAN ír vki a kérdezőről :)
tegnap 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!