Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most komolyan, van olyan aki...

Most komolyan, van olyan aki otthon marad egy náthával?

Figyelt kérdés
Mármint te erről hogy vélekedsz saját magadról.

tegnap 13:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
18%
Szerencsére nálunk sem divat otthon maradni semmilyen betegséggel. Nekünk már az állásinterjún megmondták, hogy aki meglóg, azzal bizony nem fognak hosszú munkakapcsolatban maradni- ezt pedig jól is teszik. ;)
tegnap 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
71%
4~ Jó ég, ez szép nagy hülyeség volt! Nem kéne okoskodni arról, amihez nem értünk.
tegnap 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
70%

Én például otthon maradok.


Munkahelyen is, mert otthonról is tudok dolgozni, ha bírok. Másrészt mindenkinek jobb, ha nem betegítem le őket.


Legutóbb közös utazást is lemondtam barátokkal. Kérdeztem, zavarja-e őket (engem zavarna), kérték, hogy ha lehet ne menjek mert fél-fél napot ülünk autóban közösen.

tegnap 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%
Gyermekvedelemben én nem tudok se szabira, se tappenzre menni. Hót betegen is dolgoztam mindig.
tegnap 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
17%
Sokan, eléggé sokan.
tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Misery ***** válasza:
54%

Közöd?

Te nyugodtan menj ne félholtan a kapitalista, rabszolgatartó mentalitásoddal a kapitalista, rabszolgatartó munkahelyedre és addig húzd az igát, amíg össze nem esel. Másnak fontos az egészsége és egy nátha is le tudja dönteni a lábáról az embert. Nincs annál undorítóbb, amikor valakinek a takony, meg a nyál csorog a fejéből és bejön dolgozni. Amúgy voltál te már úgy igazán, krvára megfázva? Kétlem.

tegnap 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
31%

"Nincs annál undorítóbb, amikor valakinek a takony, meg a nyál csorog a fejéből és bejön dolgozni."


Otthon dögleni egy kis semmi náthával sokkal undorítóbb ennél. ;)

tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Misery ***** válasza:
20%
Szerintem te ne akard már megmondani, mások hogy élnek meg egy betegséget, te szánalmas bolond. Tudom, neked még egy lábtörés is semmiségnek számít.
tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
48%

#28. Szánalmas bolond vagy te, akinek nincs nagyobb öröme, mint itt osztani az észt.

A lábtörés pedig valóban egy semmiség, ugyanis pár hónap alatt meggyógyul, ha nem tudnád. Én bizony minden betegséggel bejárok dolgozni, akinek még nem tetszik, az bekaphatja. ;)

tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 norbertusmagnus35 válasza:
0%
Én olyankor szájmaszkot szoktam hordani. Előfordul azonban ,hogy nagyon elkap akkor viszont akár ciki akár nem inkább otthon maradok. Ilyen esetben egy max két napot otthon töltök és összeszedem annyira magam ,hogy folytathassam a melót.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!