Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most komolyan, van olyan aki...

Most komolyan, van olyan aki otthon marad egy náthával?

Figyelt kérdés
Mármint te erről hogy vélekedsz saját magadról.

tegnap 13:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
14%

Közigazgatásban talán.

Versenyszférában kizárt. Szétrúgná a főnök a s.ggemet. 25 év alatt egy napot nem voltam táppénzen. Bármi volt, kihordtam lábon, közben ment a meló.

tegnap 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Maradjon . A meghülés nem steril , köhögés láz tüsszögés bódultság gyengeség . Ezt ki kell heverni . Aki nem piheni ki annak a szövődménye hogy minden kilengés megterhelés előhozza rosszabb lesz . Ebből akár tüdőgyulladás vesebaj de a sűrű vér miatt agyvérzés infarktus is lehet . A krehácsoló kómás kolléga hátráltat idegesít minden ép eszűt .
tegnap 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem végez fontos munkát, akkor nem olyan fontos, hogy menjen. De ha fontos munkát végez, akkor menjen.
tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
41%
1 + Ennyi eszed van , a pénzeddel nem veszel plusz éveket , nincs olyan hogy kihordtad , a szervezet nem acél hogy edzeni kell legyengülten . A betegség salakok kitakarítása szerv és vértisztulás ennek kell pár nap . Az nem betegszik meg aki odafigyel az életmódjára úgy táplálkozik mozog kerüli a káros mérgező szereket stb .
tegnap 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
74%
Engem zavar meg idegesít egy náthás kolléga a tüneteivel. Még én szomtam javasolni, hogy menjen haza pihenni, nem kell itt hősködni.
tegnap 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Katona Dius ***** válasza:
84%
Mivel bérszámfejtő vagyok, így attól is függ, hogy a hónap melyik részén vagyok beteg. Ha számfejtési időben, akkor ha maszkban és kesztyűben is, de félig a sírból is ki kell kelnem, és menni dolgozni. De egy sima náthával sosem maradtam még otthon.
tegnap 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
42%
Ha érdekel benneteket a személyiségdiagnosztika, a nárcisztikus áldozati mártír ott van az egyes válaszban.
tegnap 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
38%
Mennyi lógós van itt, te jó Isten... egy egyszerű nátháról van szó. Simán lehet vele dolgozni. Ez a mese a szövődményekről, ti se gondoljátok komolyan. Aki egy kis náthába belehal, meg is érdemli.
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Adkeizaal ***** válasza:
53%

Ha beteg valaki menjen táppénzre, ez törvényileg szabályozva van. Ha a “főnőknek” nem tetszik, mehet panaszkodni a parlamentbe.

Ha meg ezért munkáltatói felmondásban részesít, bíróságon meglehet beszélni.

tegnap 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
36%
És egy mindent kitalálok inkább, csak dpolgozni ne kelljen pedig a hetesben. Nem vagyok mártír, csak nem szívatom meg a kollégáimat, hogy egy jelentéktelen náthával otthon verjem a lompost, ők meg végezzék helyettem az én munkámat is. Merthogy magától nem lesz kész.
tegnap 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!