Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rossz néven vennétek a kollégá...

Rossz néven vennétek a kollégától, ha miatta nem tudtok fél órával hamarabb meglógni a melóból?

Figyelt kérdés
A munkaidő 16 óráig tart, és egy kolléganőm megbeszélte a főnökkel, hogy minden nap hazamehet fél órával korábban, mert valamit intéznie kell a gyerekekkel. Ez kb 3 hétig így ment, aztán meguntam, hogy az utolsó fél órában kapkodnom kell egyedül, mert az ö munkáját is én végzem el. Megmondtam a főnöknek, hogy nem fogok két ember helyett dolgozni, és ha nem változtat rajta akkor inkább felmondok. Azóta a kollegina láthatóan haragszik rám, mert megfúrtam a programját.
szept. 10. 15:31
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
De nem ő akar elmenni korábban, ember... Olvasd el, amit írt. A kolléganő lép le hamarabb, ő meg azt kérdezte, hogy a kolléganő helyében haragudnánk-e rá.
szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
65%

41


Segítek, leforditom neked a te szintedre:


Rossz néven vennétek tőlem, ha én lennék a kollégátok, ha miattam nem tudtok fél órával hamarabb meglógni a melóból?

A munkaidő 16 óráig tart, és egy kolléganőm, a Kati megbeszélte a főnökkel, hogy minden nap hazamehet fél órával korábban, mert valamit intéznie kell a gyerekekkel. Ez kb 3 hétig így ment, aztán meguntam, hogy az utolsó fél órában kapkodnom kell egyedül, mert az ö munkáját is én végzem el. Megmondtam a főnöknek, hogy nem fogok két ember helyett dolgozni, és ha nem változtat rajta akkor inkább felmondok. Azóta a Kati láthatóan haragszik rám, mert megfúrtam a programját.

szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
43 nem fogja megérteni. Vagy túl hülye hozzá vagy most már ciki lenne elismerni, hogy tévedett.
szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan tudja, hogy hülyeséget beszél. Valahol félúton rájött, hogy félreértette a dolgot, de most már beleáll a marhaságba, mert nem tudja kimondani, hogy igen, ezt benéztem...
szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%

Nem tartom tévedésnek. A megmagyarázott mondatban is ugyanúgy benne van, hogy mások sem tudnak fél órával hamarabb meglógni, tehát ez a szándékuk vagy ezt korábban megtehették.


Kérlek ne személyeskedjünk. Ne hozzatok olyan kényszerhelyzetbe, hogy ha nem válaszolok akkor azért vagyok hülye (vagy megszégyenülten hallgató), és emiatt gúnyolódtok. Ha meg válaszolok akkor azért hülyéztek és pontoztok le.

szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

46


Milyen masok? 3 szereplő van. A kérdező, akit én Janinak neveztem el, a kolleganoje, aki itt Kati és a Főnök. Kati az egyetlen aki el akart és el tudott menni korábban.

szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Azért pontozunk le, mert következetesen kitartasz egy félreértés mellett, amit minden bizonnyal te is értesz most már.


Kizárt, hogy ennyi magyarázat után nem fogtad fel, hogy miről szól a kérdés, egyszerűen nem vagy elég becsületes ahhoz, hogy ezt beismerd.

szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Nem így értelmezem a mondatot, nem fogadom el a magyarázatot sem, és emellett kitartok. Ez nem a dacról szól, hogy csak azért sem. Vagy házhoz járok a 0%-ért, mert milyen jópofa.


Ez az utolsó válaszom, mert a moderátorok nagyon nem szívlelik az ilyen flame-eket, és nehogy visszatöröljék az egészet. Ezért hagyom abba, és nem lelkiismereti okokból, vagy mert 'megértettem végre'. Azt is sajnálom, hogy nem lehet értelmesen vitatkozni az oldalon, mert mindenre az a válasz, hogy "hülye", "ostoba", "becstelen".

szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Valóban nem lehet értelmesen vitatkozni ezen az oldalon, ha az egyik fél funkcionális analfabéta...


Viszont az az érzésem, hogy tényleg sikerült megértetni veled, és ez számít. Ha nem bírja az egód, akkor ne ismerd be, mindenesetre legközelebb talán körültekintőbben elolvasod a kérdést, mielőtt válaszolsz.

szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!