Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van nektek is olyan kollégátok...

Van nektek is olyan kollégátok aki olyan lusta hogy nem csinál semmit egész műszakban?

Figyelt kérdés
Ezért mások végzik el az ő munkáját is, és amúgy mindenkit lenéz

jún. 23. 17:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy fizikai munka, de a munkába fel sem áll a gép elől, a gépet csak Microsoft office-ra meg e-mail olvasásra használjuk
jún. 23. 17:15
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nincs szerencsére.

Én vagyok ilyen.

jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk mindenki be van csicskulva a kontrollmániás mindenlében kanál, gyakran igazságtalan nárci vezetőnek. Még akkor is becézve hívják meg kedvesen beszélnek róla, ha jelen sincs. Még akkor is félnek tőle.és munjatársak közt feszültség és mobbing generáló is a vezető.


Amikor bevágják, hogy ma haza lehet menni korábban, kb most, ha nincs sos határidős, olyankor senki meg nem mozdul dolgoznak tovább. Mindenki marad még minimum fél orát-órát is. A cégnél az az égő munkavállaló aki azonnal ugrik hogy ő akkor menne is haza.


Telefont senki elő se meri venni soha, max, ha cégesen bonyolít hívásokat.


Nálunk a sztahanov styl,a munkahelyféltés a "feeling".

A kollektíva "magja" főleg idősebbek 40-50 feletti "agyak" de hiába a tapasztalat ész meg minden,nem kapkodnának utánuk a munkaerőpiacon, mások elvált anyák, akik szintén sakkmatt helyzetben vannak, nem nagyon pattognak munkahelyekröl munkahelyekre, és többen nyugdíjazás előtt állnak és azok se szivesen lennének munkanélkuliek.


A mobilisabb fiatalokat meg általában irigylik fúrják utálják,(lustázzák), ezt a jellegű mobbingot pedig a vezető erősen támogatja, ő is ugyanazt teszi. A fiataloknak kétszer annyit kell bizonyítania ahhoz hogy ő a cégèrt van, ő szorgalmas, ő tud vagy megtanul mindent ő allja a sarat, különben nemcsak kirúgják, hanem erősen meg is alázzák mindenki előtt nyíltan.


Szóval amig nem tudsz lépni a terrorházból és meg nincs más, addig áldozat vagy, és jobb ha csendben vagy. Ugyanis te nem győzhetsz.


Abszolut visszaélések vannak a hierarchikus rendszerrel. Ez az egy ütőkártyája van a vezetőnek is hogy mert ő a vezető, aztán az alattvalóinak, hogy mert őket pártolja mobbingban, aztán a többi munkahelyféltő is félelmből csak támad.


Az egész rendszer mentálisan beteges, kb mint bántalmazókkal lenni párkapcsolatban.


Nálunk ez megy.

jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van hasonló, de jófej, jól tud sztorit mesélni és nincs nagyon hatással ránk a teljesítménye.

Ahány helyen voltam minimum egy munkakerülő volt.

jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, én! Az utolsó pár hónapban már csak aludni jártam be. Mivel legtöbbször egyedül voltam az irodában ezért reggel 8-ra ahogy beértem, szépen megágyaztam és aludtam 10-ig. Aztán valami nagyon egyszerű, 5 perces valamit elvégeztem és utána Youtubeoztam. Majd délben kajáltam és délutáni szieszta 14-ig. Fél órán át készültem az elmenetelre és 14:30-kor leléptem xD Csak mondom, a munkaidő 16:50-ig tartott hovatalosan xD Már több száz feladat volt ekkor a nevemen és a minisztérium aminek voltam a rendszergazdája már gyengélkedett informatikai ágon xD Végül megunta a főnökség és megváltoztatta a munkafeltételeket, mert kiderült hogy majdnem minden minisztériumban így csináltuk mi 20-as fiatalok XD Kitalálták, hogy majd központosítanak Július 1-től és autóval járkálhatunk a központi iroda és a minisztérium között, csak hogy megfigyelve lehessünk valamilyen szinten. A fél banda felmondott, ahogy én is XD
jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak szó szerint nézi le a kollégám az embereket mert 2,3m magas.
jún. 23. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
#2 #5 Kötél kellene a nyakatokra.
jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
#7 Gyere rakd rám :) Ne csak a szád legyen a nagy.
jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, a főnök csókosa- Tud róla, és még élvezi is.
jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kell felmondani

Majd ottmarad a fonok a lusta ge civel aztan nezhetik egymast egesz nap

jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!