Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon mérgesek lennétek...

Nagyon mérgesek lennétek kollégátokra ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sokan szabadságon vannak a cégnél és megkértek hogy locsoljam meg az irodában lévő virágokat. Két virágra valószínűleg túl sok vizet öntöttem, az alattuk lévő tálcáról is lefolyt és az asztalon lévő papírok közül eláztatott jó párat (nem teljesen, de több papír egyik széle elég vizes lett). Mikor észrevettem feltakarítottam meg elnézést kértem akitől tudtam, de elég gáznak érzem.
júl. 19. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is gáz. De inkább csak bosszantó. Nálunk a taknéni locsol, de virág pont emiatt nem is való az asztalra. Azért egy cserepes kibír 2 hetet, mit kell ennyit locsolni. Fontos iratok, vagy mindegy nekik a víz, az se mindegy.
júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Elnézést kértél. Nem hiszem, hogy pótolhatatlan iratok.
júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit igen, de azért pár perc alatt túl tenném magam rajta.

Magamnak annyi tanulságot vonnék le, hogy a virág alatt az asztalon nem hagyok papírt.

júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus dehogy. Már annak örülnék hogy van modora és képes elnézést kérni. Ilyenek megesnek mindenkivel.
júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyilván nem direkt csináltad és elnézést is kérnél, innentől én nem foglalkoznék vele. Szerencsére csak a szélük lett olyan, úgyhogy nagy kár nem történt.
júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Több is veszett mohácsnál🤷
júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!