Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket zavar(na), ha valamely...

Titeket zavar(na), ha valamelyik kollégátok rendszeresen megkérdezi (vagy megkérdezné) ebédnél, hogy mit esztek, főleg úgy, hogy mindig nézi (nézné) is?

Figyelt kérdés

júl. 30. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, igen.
júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, főleg ha épp rágok, és emiatt gyorsabban le kellene nyelnem a kaját. Ezért nem szeretek evés közben beszélgetni, mert a beszéd vagy a másik szövegére való reagálás, bólogatás megzavarná a természetes ritmusomat, nem tudnám annyira élvezni a kajálást.

Maga a tény, hogy kíváncsi arra, hogy mit eszek, az nem zavar. Valószínűleg ötleteket gyűjt.

júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, engem zavar ha valaki "turkál a tányéromban".
júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen. Mennyibe került? Mi van benne, milyen az illata, hogy néz ki...

Egyszer aztán keményen, bunkóan beszóltam neki, hogy már idegesítő, amit csinál. Hetekig nem szólt hozzám, nem ült az asztalhoz. Végül bocsánatot kértem tőle hogy tahó voltam. Megbeszéltük, hogy mi a bajom és többet nem csinálta. Lehet így kellett volna kezdenem...

júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért eszek egyedül. Gyűlölöm, amikor kinézik a számból a falatot. Meg az "emésztési" hangokat: csámcsogás, szörcsögés stb.
júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért teszi ezt, hogy egy beszélgetést indítson. Velem ezt nem tudja senki sem megtenni, mert nem eszek másokkal együtt a röfögés/böfögés/pukizás és hasonlók hallgatásának az elkerülése végett.
júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem szokott zavarni. Magamnak főzök nem rendelek. Általában valami extrásabb nem átlagos kaját csinálok aztán többen is kérdezik, hogy ez mi meg mi van benne. Szívesen elmesélem közbe nekik.

De az zavarna, ha látja, hogy rántott hús krumplipürével és megkérdezné, hogy ez mégis mi.

júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszek a kollégáimmal. Nekem az nem pihenés, feltöltődés, hogy ebéd közben mások hülyeségeit hallgassam
júl. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen. Valószínűleg beszélgetni szeretne evés közben, amit én nagyon nem szeretek. Nemcsak, mert olyankor még inkább más csámcsogását kell hallgatni, hanem azért is, mert evés közben nem szeretem, ha beszéltetnek/ beszélgetés zajlik.
aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Egyrészt ne bámulja a kajámat, mert illetlenség.

Másrészt hagyjon békében enni. Nem tudok egyszerre pofázni is, meg enni is. Legalább ebédidőben legyen nyugtom!

aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!