Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néznek le minket,...

Miért néznek le minket, gyárimunkásokat?

Figyelt kérdés

Egy fiatal gyárimunkás fiatal vagyok Csepelen, Budapesten. Budapesten eleve nincs sok gyárimunkás, mert, aki hasonlóan 8 általánost végzett ember mint én, azok a mekibe mennek vagy a kfcbe. Operátor vagyok napi 12 órában, 2 műszakban, mégis lenéznek engem egy randinál, vagy ismerkedésnél, mert, hogy mi gyárimunkások biorobotok vagyunk, és munkában is hülyéskedünk, illemet nem tudjuk stb.

Nem tartom jogosnak, ha esetleg igaz is egy-két esetre, hogy ilyen megbélyegzést kapjunk. Nélkülünk nem lenne bizonyosan előállított élelmiszerek, autó, busz, vonat stb. Nagyon jó érzés munka után leülni sampozni játszani a PDSSen a többi munkatárssal, jó közösséget alakítunk ki.



aug. 5. 09:55
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
36%
Legyel kamionos, akkor minden varosba lehet egy k**vád 😂😂😂😂😂🤣😂
aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én nem nézek le senkit a munkája miatt. Évekig voltam két diplomával halőr! Egyszerűen elegem volt az irodai rabságból, és a szabad ég alá vágytam. Beültem reggel a ladikba, onnantól a kutyát nem érdekelte, merre járok,hol állok meg horgászni.
aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
19%
Akkor jol orizted a halakat, ha kozbe kifogtad oket 😂🤣🤣🤣🤣😂
aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
ma 15:28 Figyusz?Akko te nem halőr voltál, hanem egy nagy rabsic. Mondjuk itt ebben az országban pont ilyenekre van szükség.
aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
Az nem rabsic, hanem rapsic.
aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Nekem érettségim van meg szakmám meg kicsit jobb pozícióban vagyok, de én is majd operátor akarok lenni, mondjuk én majd Németországban, Magyarországon nem lennék operátor. Amúgy nem azért nem lennék Magyarországon operátor mert lenézném vagy hasonló, hanem azért mert monoton, sokkal fárasztób, és megterhelőbb munka mint amit most végzek.
aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Németoban nem faraszto, monoton az operatorkodas?
aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
37-es voltam, 38-as lehet hogy fárasztó de sokkal jobban fizetnek, és sokkal jobban meglehet élni Németországban mint Magyarországban.
aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
78%
Hat azt nem hinnem, draga az albi meg a kaja is
aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!