Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néznek le minket,...

Miért néznek le minket, gyárimunkásokat?

Figyelt kérdés

Egy fiatal gyárimunkás fiatal vagyok Csepelen, Budapesten. Budapesten eleve nincs sok gyárimunkás, mert, aki hasonlóan 8 általánost végzett ember mint én, azok a mekibe mennek vagy a kfcbe. Operátor vagyok napi 12 órában, 2 műszakban, mégis lenéznek engem egy randinál, vagy ismerkedésnél, mert, hogy mi gyárimunkások biorobotok vagyunk, és munkában is hülyéskedünk, illemet nem tudjuk stb.

Nem tartom jogosnak, ha esetleg igaz is egy-két esetre, hogy ilyen megbélyegzést kapjunk. Nélkülünk nem lenne bizonyosan előállított élelmiszerek, autó, busz, vonat stb. Nagyon jó érzés munka után leülni sampozni játszani a PDSSen a többi munkatárssal, jó közösséget alakítunk ki.



aug. 5. 09:55
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
A munkák 99%-a arról szól, hogy ugyan azt csinálod minden nap, csak egy részét nem gyárnak nevezzük. Való igaz, hogy a gyárakban több a suta, tudatlan, igénytelen ember. Valószínűleg ezen előítélet szerint nézik le ezt a csoportot, ha lehet így nevezni. Van, aki magát az embert nézi, és van, aki egy kalap alá vesz minden embert aki egy adott csoportba tartozik. Te jórészt az utóbbival találkoztál. Ne csüggedj emiatt, jönni fog egy intelligensebb is.
aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán azért mert gyári munkás, senkit nem nézek le. Azért viszont már igen, hogy ha nyomorban él, és ezért csak másokat okol, szidja a gazdagabbakat, meg azt hangoztatja, hogy csak a kétkezi munkás dolgozik igazán, és hogy az irodisták mind papírtologató semmirekellők. Lássuk be, a gyári munkások jelentős részét ez a mentalitás jellemzi (legalábbis Magyarországon), ha te nem ilyen vagy, kérdező, minden tiszteletem!
aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
46%

Férjem anno gyári melós volt, de már tovább lépett. Nem néztem le miatta soha, de neki volt ambíciója. Te meg előállsz a csajoknak ezzel a szöveggel, hogy 8 általános (mondjuk férjemnek legalább van érettségije), sampozás meg ilyenek. Ezzel lehozol bárkit az életről.

12 órás 2 műszakért meg az a 350 (vagy mennyi) nem egy egetrengető. Fiatal létedre lehetnének ambícióid. Tanulhatnál mondjuk.


Nem mondom, hogy nem fogsz csajt találni, de valami hozzád hasonló alacsony igényekkel/önbecsüléssel rendelkezőt keress.

aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem neked azért nincs csajod, mert inkább a gépet nyomkodnál akkor is a csaj helyett. Kinek kell egy kocka? Annyi élétcélod nem volt, hogy kitanulj egy szakmát... Azért szerintem alap hogy legyen egy éppkézláb szakmám.


Így ilyenkor igenis lenézem a gyári munkást. Tiszta gáz ha gyár meg gyár közt kell válogatni melyik szarba menjek ami nem a legszarabb hol sz0pjak 12 órát itt vagy ott?... Nincs semmi más választási lehetőséged , betesznek egy monotón munkára azt csinálod 12 órán keresztül , nem használod az agyad nem gondolkozol de még otthon sem mert baxod a rezet a gép előtt.


Na így ahogy te csinálod úgy a gáz. Gondolom egy mosógépet sem tudsz beszerelni, kinek kell ilyen link fax!

aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
35%
Menj mekibe, kfc-be melozni, egybol lesz csajod 🤣
aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem akarsz tovább fejlődni.
aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
68%
Még ha a soron gyárba dolgoznék melletted se kellenél akármilyen jó pasi vagy. Nincs életcélod mellőled nem lehet tervezni. Fontosabb a gép tunningolása, mint akármi.
aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
73%
Én nem gondolom úgy, hogy a nagy ambíciók teszik az embert. Sokan vígan elvannak a jelen pillanatban kissebb célokkal. Igazából ezt a társadalom veri belénk már ovodától kezdve, és sokan szenvednek is emiatt és a kevésbé tudatos réteget rendesen eltávolítja a lenyegtől. Mindenki más, sokan vagyunk sokfélék. Nem hiszem, hogy emiatt kéne minősíteni bárkit is.
aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
85%
Gyári munka mellett is éppúgy lehet olvasni, sportolni, önfejlesztéssel foglalkozni mint bármi más mellett. Nem a munka teszi az embert.
aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
12%
A hajléktalanokat se nézzük le akik a szarban húgyban fekszenek. Nekik így a jó.
aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!