Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néznek le minket,...

Miért néznek le minket, gyárimunkásokat?

Figyelt kérdés

Egy fiatal gyárimunkás fiatal vagyok Csepelen, Budapesten. Budapesten eleve nincs sok gyárimunkás, mert, aki hasonlóan 8 általánost végzett ember mint én, azok a mekibe mennek vagy a kfcbe. Operátor vagyok napi 12 órában, 2 műszakban, mégis lenéznek engem egy randinál, vagy ismerkedésnél, mert, hogy mi gyárimunkások biorobotok vagyunk, és munkában is hülyéskedünk, illemet nem tudjuk stb.

Nem tartom jogosnak, ha esetleg igaz is egy-két esetre, hogy ilyen megbélyegzést kapjunk. Nélkülünk nem lenne bizonyosan előállított élelmiszerek, autó, busz, vonat stb. Nagyon jó érzés munka után leülni sampozni játszani a PDSSen a többi munkatárssal, jó közösséget alakítunk ki.



aug. 5. 09:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Mert a társadalom agya nagyon durván el van torzítva.
aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mennyi gyar van Pesten tobb muszakosak? Rengeteg

Autogyarakrol nem is beszelve

Bar azok nem Pesten vannak

Inkabb gyarba dolgozok mint mekibe

aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki nézi le a gyári munkásokat. Egyetemet végeztem, tanár vagyok. Apám, anyám gyári munkás volt, büszke vagyok rájuk, nagyon értelmes, barátságos, segítőkész emberek voltak. Férjem is gyári munkás, boldog házasságban élünk, két gyerekünk van.
aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
41%
Aztán mi tart vissza, hogy tanuljál?
aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
#4, 25 évesen még ugyan tudnék, de nem szeretnék. Már megvan a mindennapom, tudnék sampozni a munkatársakkal mindennap délután. Fizetésem 350 ezer, albérletem ki tudom fizetni, gépemet is tunningolom rendesen!
aug. 5. 10:22
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Én is ugyanígy vagyok 22 évesen, voltam anno Mekiben, gyári munka stb szörnyen is éreztem magam őszintén, mert tanulni kellene nem robotmunkát tolni amit utálsz is valószínűleg. Szerintem sok esetben nem azért néznek le mert gyárban dolgozol, hanem mert nem akarsz tovább fejlődni. Én esti tagozatra járok, mellette nehéz fizikai munka.
aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
68%
Akkor miért sírsz? Vélhetően ezért a lenézés... Egyszerűbb a kényelem, mintsem tegyél valami. Eljátszogatsz. Aztán majd ha családot szeretnék 5-10 év múlva oda ez nem lesz elég. Etetni kell 3 főt, albi+rezsi kocsi se ártana gyerekkel ha rohanni kell vele kórházba. Szimpla igénytelenség. "Jóffanezígyelvagyokmintabefőttszarnjneleszarnirá"
aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%

Én nem nézem le, én ezt a mentalitást nézem le. Ha mindenki irodában dolgozna (már ha lenne egyáltalán, aki felépíti az irodát), mégis miből élnénk? Hol laknánk, mit ennénk, mivel közlekednénk? Ki gyártaná a kütyüket, amiket egész nap nyomkodunk, honnan lenne gyógyszer, ha betegek leszünk? Minden munka fontos, kölcsönösen szükségünk van egymásra.

N

aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
8-as köszönöm, nagyon kedves vagy! 🥰
aug. 5. 10:33
 10/40 anonim ***** válasza:
90%
Én nem nézem le senkit a munkája miatt. Azokat nézem le, akik rinyálnak a helyzetük miatt és minimális energiát sem hajlandóak beletenni abba, hogy változtassanak.
aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!