Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a szent ég folyik a munkaer...

Mi a szent ég folyik a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Sehova nem akarnak felvenni konkrétan. Pedig már nagyon leadtam az igényekből, de még egy kicseszett (már elnézést) gyárba sem kellek. Megvolt az interjú, jaj majd jelentkezünk. Na azóta is jelentkeznek.

júl. 9. 10:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg olyan helyen ami nem lakóhelyed? Munkásszálló-t is szoktak biztosítani.
júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
69%
Pedig a végzettség és szakmai tapasztalat is számít, hogy lehessen a kérdésedre válaszolni. Azt kérded, mi folyik a munkaerőpiacon? De annak melyik szegletében? Pl. végzettséged foka mi, meg mi a szakterületed, pl. tanár végzettséged van vagy gazdasági vagy autóvillamossági vagy mi a szösz?
júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm HR-es és vele beszélgettem a mostani helyzetről. Azt mondta, hogy nagyon sok helyen létszám stop van, mert a cégek nem akarnak új munkaerőre költeni, ráadásul a nyár az mindig uborkaszezon.
júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
#23 Nagyjából egy éve ezt mondogatják.
júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
76%
És azt mondják, hogy 2025 is ilyen lesz.
júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
17%
Én örülök hogy sok embernek nincs munkàja. Csökken az inflàció, az én pénzem kicsit többet ér.
júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Jó helye van az egészségügyben és a kegyeleti rendezvényekben a profitodnak!
júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
32%

#17-ig olvastam. Te is csak a kifogásokat keresed. Felteszel egy általános kérdést, jó provokatív hangnemben, és aki segíteni akar, azt lerázod. És persze mindenre van válaszod, hogy azt miért nem.


Aki nem engedi, annak nem lehet segíteni.

júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
31%
#15, #17 esti tagozatról nem hallottál? De mindegy, mondhatunk mi neked bármit.
júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
39%

Mindig kell valami újat tanulni. Van, hogy kényszerből, van, amikor csak megváltozik az ember érdeklődése vagy új ambíciói lesznek. A továbbtanulás, átképzés, újabb szakmák/tudás megszerzése alap kell, hogy legyen.

Valami áruházban nem találsz munkát? Árupakolást például.

júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!