Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a szent ég folyik a munkaer...

Mi a szent ég folyik a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Sehova nem akarnak felvenni konkrétan. Pedig már nagyon leadtam az igényekből, de még egy kicseszett (már elnézést) gyárba sem kellek. Megvolt az interjú, jaj majd jelentkezünk. Na azóta is jelentkeznek.

júl. 9. 10:59
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Ja igen az kimaradt hogy ezek után újra látom hirdetést frissítve.
júl. 9. 11:00
 2/42 anonim ***** válasza:
34%
Hány éves vagy? Hol laksz? Milyen végzettséged van?
júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy relevánsak, nem itt akarok munkát keresni.
júl. 9. 11:04
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Pedig nagyon sokat számít, hogy hol keresel. Mi tavaly költöztünk Pest megye déli részére, itt nem találtam munkát, vagyis találtam volna olyat, ami fele annyit fizet, amennyit most keresek egy pesti cégnél.
júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
43%

Nem munkát adnánk hanem tanácsot, ugyanis rohadtul relevans infok ezek.

Ja es korabbi tapasztalatot is.

júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem mindegy hogy egy borsodi kisvárosban vagy Budapesten keresel munkát...
júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Fejér megye
júl. 9. 11:26
 8/42 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanezt tapasztalom.

Az is fura, hogy 5+ évvel ezelőtt még hívogattak is olyan helyekről, ahova nem jelentkeztem. (Profession.hun látták az önéletrajzomat, számomat)

Most meg semmi.

júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
87%
Fejér megye azért nem olyan rossz, ott van Székesfehérvár és függően attól, hogy melyik részén laksz, Tatabányán is rengeteg munkalehetőség van. Mi jó pár évig éltünk Tatabányán, rengeteg munkalehetőség volt, bár nyilván függ attól is, hogy mik a lehetőségeid, milyen területen keresel.
júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, strukturális munkanélküli vagy...
júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!