Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a szent ég folyik a munkaer...

Mi a szent ég folyik a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Sehova nem akarnak felvenni konkrétan. Pedig már nagyon leadtam az igényekből, de még egy kicseszett (már elnézést) gyárba sem kellek. Megvolt az interjú, jaj majd jelentkezünk. Na azóta is jelentkeznek.

júl. 9. 10:59
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Max annyi kitételem van hogy. jelentsenek be rendesen.
júl. 9. 11:32
 12/42 anonim ***** válasza:
74%

Az van, hogy struktúrált munkanélküliség/munkaerőhiány van.

Rád nincs igény

júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Akkor mi? Nyírjam ki magam?
júl. 9. 11:52
 14/42 anonim ***** válasza:
33%
Végezz el egy tanfolyamot/sulit, vagy többet is! A szomszédom is munkanélküli volt, elvégzett egy masszőr tanfolyamot, azóta folyamatosan van munkája.
júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
És addig ki fizeti a számlákat? A jó isten?
júl. 9. 12:05
 16/42 anonim ***** válasza:
27%
Akkor ne tegyél semmit az ügy érdekében, ha azt akarod, hogy életed végéig se legyen munkád.
júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
De nem érted hogy tanulhatok én, ha közben a hid alá megyek?
júl. 9. 12:23
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Vállalj takarítást, újságkihordást, vállalj munkát a Balaton parton egy szállodában lehetsz takarító és kapsz szállást/ étkezést is.
júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút megértelek, de ne add fel! Én is, amíg kerestem, nagyon el voltam keseredve. Azt hiszem, pont a múltkor láttam a Profession oldalán, hogy több, mint száz helyre küldtem el az önéletrajzom. Végül ebből két interjúm volt, az egyiket én offoltam, mert nem tetszett a főnöknő stílusa, a másikra viszont azonnal felvettek. Ebben nagy szerepet játszott, hogy óriási tapasztalatom volt abban a munkakörben, nekik viszont nagyon extra gyorsan kellett egy ember, mert hirtelen elhunyt az elődöm 😒
júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
80%

Ha elmúltál 40, rendezkedj be arra, hogy 70 éves korodig alamizsnákat fogadsz el, havi rendszerességgel alázkodsz meg olyan emberek előtt is, akik senkik lennének, ha nem lennének tömegesen olyan helyzetben emberek, mint te is. Ha 20 éves vagy, akkor is ez a helyzet, - mert bármilyen szakmai ismereted is van, nincs meg a 3000 év szakmai tapasztalatod! ...És ha még bér-, járulékfizetési igényed is van, akkor aztán végképp semmi esélyed! Aki részesül a kegyben, hogy egy fizetésért 5-6 beosztást is ellát, az meg örül, hogy a rabszolgatartó társadalom aktív tagjaként gondoskodnak róla!

Nem érdekel, hogy kiknek - és miért - nem tetszik, amit írtam, de ez a nagy büdös helyzet 2024-ben Magyarországon!

júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!