Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lusta semmirekellő lennék?

Lusta semmirekellő lennék?

Figyelt kérdés

20éves srác vagyok 1éve végeztem gépésztechnikus szakon és nem mentem el dolgozni a szakmában mert nem érdekelt ez a szak


Otthon élek a szüleimmel és a tesóimmal de nem dolgozok semmit mert nincs kedvem, csak házimunkát szoktam csinálni(bevásárlás, ügyintézés, kert rendbetétele stb)


Van félre tett pénzem az ösztöndíjakból mert szinte semmit nem költöttem belőle amit 5éven keresztül kaptam tehát van egy szép kis összegem amit lassan elkezdtem felélni


Apum szerencsére eltart és mondta hogy mindig elfogtartani mert szeret


Nem akarok csicska lenni egy munkahelyen ahol robotolhatok nekem ez így sokkal kényelmesebb


Anyám néha idegesít hogy egy lusta semmirekellő vagyok mert nem dolgozok a házi munkákon kívül


Nem érti meg hogy nem akarok csicska lenni, meg úgy vagyok vele hogy dolgozzanak a szegények


Tippmixezni szoktam és eléggé jól értek a focihoz tehát jókat szoktam nyerni


Most ez ekkora baj hogy nem akarok dolgozni?(főleg úgy hogy nem vagyok rászorulva mert apum eltart)



jún. 24. 21:52
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

De nem értitek hogy nem akarok egy rohadt gyári csicska lenni aki egész életében egy gyárban rohad


Szabad ember vagyok,nincs kedvem dolgozni nem leszek rabszolga

júl. 16. 10:29
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

Majd 50 evesen leszel rabszolga ne aggodj

Ami kesik, nem mulik

júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Amugy nem csak gyari munkak léteznek
júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 Kései Sirató ***** válasza:

Miért gondolod azt, hogy csak gyári munka létezik?

Lehetnél masszőr, mint én, egy szállodában 500 ezret is meg lehet keresni egy hónapban és nem kell hozzá diploma, csak egy tanfolyam.

júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Szetb**ni a kezét se akarja
júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 Kései Sirató ***** válasza:
Mert buta. És lusta.
júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak teljes mértékben igaza van.
júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ebben a sztoriban anyud akar neked jót. Aggódik, hogy mi lesz veled, mikor ők már nem lesznek. A helyedben én is átgondolnám.


Viszont most, hogy jelenleg eltartanak ezt veheted “pozitívumnak”, hogy most tudsz nyugodtan tanulni azt ami érdekel, és így nem kell soha gyárban “csicskaként” dolgoznod majd.

Vagy esetleg csak magadnak vállalkozóként.

júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

Pont az ilyen gondolkodású emberektől mentsen meg az Isten. Sajnos túl sokan gondolkodnak így a korosztályodban. Párom(29 èves) vállalkozó a GLS-nél Ausztriában, de annyi ilyen fiatalba botlik akit egy hétig betanítanak túrába, majd apénteken még megígéri hogy hétfőn megy dolgozni, majd amikor eljön a hétfő a srác letiltja a párom számát, hogy még beszélni se tudjon vele, úgy hogy még előzménye sem volt, csak épp büdös a munka. Neki ez volt a felmondás. Nulla korrektség, ígérgetés, semmi motiváció(netto 2100 euróért havonta!!).

Szóval, kedves kérdező elszomorító a hozzáállásod. A szüleid sem fognak örökké élni, de így még nyugdíjra sem lesz lehetőséged. Legalább tb-t fizetsz magad után? Vagy a konkrét megélhetésed a szüleiden múlik? Egyszer fizesd ki neki “csak”a rezsit és a kaját, meglátod mennyit fog érni a félretett pénzed. Könnyű úgy beosztani, hogy csak arra költesz amire épp kedved tartja..

júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

49


GLS (meg akármelyik kiszállítós állás) nagyon megterhelő, iszonyatos hajtás, 2100 euro kevés érte, persze ettől egy telefont megejthetne a srác, de mivel 3 hónapon belül vannak, ez így hivatalos.


Egyébként ez egy troll poszt, teljesen nyilvánvaló.... :D

júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!