Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lusta semmirekellő lennék?

Lusta semmirekellő lennék?

Figyelt kérdés

20éves srác vagyok 1éve végeztem gépésztechnikus szakon és nem mentem el dolgozni a szakmában mert nem érdekelt ez a szak


Otthon élek a szüleimmel és a tesóimmal de nem dolgozok semmit mert nincs kedvem, csak házimunkát szoktam csinálni(bevásárlás, ügyintézés, kert rendbetétele stb)


Van félre tett pénzem az ösztöndíjakból mert szinte semmit nem költöttem belőle amit 5éven keresztül kaptam tehát van egy szép kis összegem amit lassan elkezdtem felélni


Apum szerencsére eltart és mondta hogy mindig elfogtartani mert szeret


Nem akarok csicska lenni egy munkahelyen ahol robotolhatok nekem ez így sokkal kényelmesebb


Anyám néha idegesít hogy egy lusta semmirekellő vagyok mert nem dolgozok a házi munkákon kívül


Nem érti meg hogy nem akarok csicska lenni, meg úgy vagyok vele hogy dolgozzanak a szegények


Tippmixezni szoktam és eléggé jól értek a focihoz tehát jókat szoktam nyerni


Most ez ekkora baj hogy nem akarok dolgozni?(főleg úgy hogy nem vagyok rászorulva mert apum eltart)



jún. 24. 21:52
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:

Nem panaszkodni szeretnék csak idegesít hogy a saját anyám szid engem azért mert én kényelmesen szeretnék élni


Mellesleg nem vagyok lusta gyökér mert a házimunkából kiveszem a részem rendesen

jún. 24. 21:57
 2/57 anonim ***** válasza:
21%
Persze, hogy az vagy. Üdv sorstárs :\ Én 24 éves vagyok, 2 éve végeztem (kicsaltam...) egyetemen mérnökinformatikus szakon de én se mentem el sosem a szakmámban dolgozni. Rühellem és hülye is vagyok hozzá. Én sem akarok alkalmazotti csicska rabszolga lenni sehol sem. És engem is eltart anyám, pedig látom rajta, hogy ezzel konkrétan tönkreteszem őt. De ez van, ez nekem kényelmes, még ha mindenkit megölök magam körül.
jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
6%
Ja és annyit hozzáteszek, hogy én még a házimunkából sem veszem ki a részem egyáltalán. Egész nap youtubeozom meg játszom meg mémeket nézegetek.
jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Azért az szerintem egy kicsit pofátlanság ha valakit eltartanak de a házimunkából nem veszi ki a részét


De a többi dologban egyetértek veled kedves válaszolo

jún. 24. 22:02
 5/57 anonim ***** válasza:
25%
Engem a párom tart el, mert amire fizikailag alkalmas lennék, az 200 alatt fizet. Protekcióm meg nincs, hogy jó helyre bekerüljek, senkit sem ismerek itt. Csinálom a háztartást, majd ha lesz föld, akkor valahogy azt is.
jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
11%
Igazából azért nem veszem ki a részem kérdező, mert nincs igényem rá. Engem felőlem megehet a kosz, meg lehetek ruha nélkül is, bele is halhatok a rendetlenségbe, nem feltétlen érdekel. És ha már anyám így is úgyis megcsinálja, minek csináljam...
jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
19%
Én is annak tartom magam pedig keresek munkát, de sajnos egyszerűen informatikusként nem tudok elhelyezkedni. Házimunkát régen csináltam, de mostanság egyszerűen annyira lesüllyedtem, hogy a sok elutasítás miatt motivációmat vesztettem.
jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
89%
Jó, most 20 éves vagy. És mi lesz, ha 70 leszel? Másrészről nem törekedni semmi jobbra önmagaddal szembeni igénytelenség. Amúgy a legtöbben alul kezdik, de aki tesz érte, általában előre tud lépni.
jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 hollófernyiges ***** válasza:
85%

"Apum szerencsére eltart"


Az vagy.

jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
90%
Vótmá.
jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!