Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van a mai világgal,miért...

Mi van a mai világgal,miért nincs manapság fix munkahely az ember életében?

Figyelt kérdés

Egy ideje azon vagyok mióta munkaerő piacon vagyok,hogy munkahelyröl munkahelyre mentem (Valahol én mondtam fel,valahol létszámleépítés miatt küldtek el)

Most szintén,lassan 1 éve vagyok egy cégnél,minden jól ment,de itt is létszámleépítés miatt elküldtek.


Mi van manapság a cégekkel,gyárakkal?

Az ember így hogy legyen képes megmaradni bárhol?

Ti is tapasztaltátok ezt a jelenséget manapság?

Ennyire nem becsülik az embereket?



jún. 13. 15:24
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

30


És ez pontosan mihez kapcsolódik?

jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"Mi van manapság a cégekkel,gyárakkal?"

[link]

jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
69%

#7

Hála istennek nem mindenkinek van gyomra hozzá, hogy bólogató birkaként élje le az életét.

jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

33


Jaja, messzire is szoktatok jutni az életben, szívesen tartjátok egymásnak az ajtót a munkanélküli központban 🙂

jún. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
#34 és ha nem akarunk messzire jutni az életben? Van aki semmit nem akar csinálni.
jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
50%
Tom Scryleusnak van igaza. Dolgozni = rabszolgaság. Még a hajléktalanok is boldogabbak, mint egy átlag munkás.
jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Első munkahelyemen vagyok, egy Fejér vm.-ben lévő gyárban. Jelenleg 1400 fő dolgozik ott, 15 éve vagyok ott. Ez alatt 11 000!!! ember fordult meg a gyárban, a logisztikai részen kb. 600 dolgozó jött és ment.

nehéz megmaradni, nekem is folyamatosan inog a székem, mint targoncás.

Folyamatos változtatás, új főnök, új rendszer.

jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!