Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltana valaki irodai munkáról...

Váltana valaki irodai munkáról kereskedelmi /bolti/ munkára?

Figyelt kérdés
Jelenleg irodában dolgozok, de lassan egy éve gondolkodok azon, hogy ott hagyom. Sajnos kevés munkalehetőség van erre felé, de lenne egy boltba állás. Ti váltanátok? Vagy az kicsit gáz ha irodai munkáról kereskedelemre váltasz?

jún. 12. 20:23
A kérdező szavazást indított:
Igen váltanék.
Nem, nem váltanék.
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én váltanék.
jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, de én kereskedelembe biztos nem mennék, maximum ha laza hely, kevés vevő, ha nincs bent senki akivel foglalkozni kellene akkor meg azt csinálok amit akarok. De nincs az a pénz, amiért egész nap vásárlóknak ugráljak.
jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem mennék kereskedelembe. Ott nem tisztelik se a munkaidőt, se a hétvégét.
jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából ez egy kisebb faluban van. Minden másnap kellene menni dolgozni 12 órát.
jún. 12. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alapelvemként inkább a tudásomat hasznosítom és hétvégi utazások miatt keresem meg a pénzemet, ezért nem. Ezért nem mentem volna 3 műszakba sem, 2-t esetleg meggondolnék.
jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fú, csak kereskedelembe ne!!!

Látszólag békés, nyugis munkahely, de a legtöbb helyen görény a főnök, szar a beosztás, bunkók a vevők, a váltótársad ott b@szik ki veled, ahol csak tud.

jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor se váltanál, ha a mostani hely szar, és csak ez az egy lehetőségetek van jelenleg?
jún. 13. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem. Hidd el, a szart cserélnég a még szarabbra.

Tudom, mert dolgoztam én is kisboltban.

Inkább keresgélj munkát még tovább.

jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy és mennyire bírod a problémás embereket kezelni..ha fiatal vagy és a mostani nrm jó akkor válthatsz, de ha idősebb eszedbe ne jusson.
jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul hétvégén is robot van. Utolsó vagyok.
jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!