Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltana valaki irodai munkáról...

Váltana valaki irodai munkáról kereskedelmi /bolti/ munkára?

Figyelt kérdés
Jelenleg irodában dolgozok, de lassan egy éve gondolkodok azon, hogy ott hagyom. Sajnos kevés munkalehetőség van erre felé, de lenne egy boltba állás. Ti váltanátok? Vagy az kicsit gáz ha irodai munkáról kereskedelemre váltasz?

jún. 12. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem, de a helyzetedbe nem tudom beleképzelni / élni magam, mert nem tudom, milyen kisvárosban munkát keresni, ill. hogy milyen a munkahelyed, ahol jelenleg vagy. Én jelenleg nem váltanék irodai munkáról itt, Budapesten, eladóira, mert visszalépésnek tartanám és nagyon durván kevesebbet fizetne, mint a jelenlegi keresetem. De van olyan ismerősöm, aki meg váltott, mert nem feküdt neki a szellemi munka, vagy hippi volt és addig kellett neki a multis munka, amíg spórol (elég durván takarékoskodott, és alig költött vmire az albérleten és az étkezésen kívül), azóta meg csomagolásmentes boltban eladó, mert az közelebb áll a szívéhez.
jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!