Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyen ebédelni...

Ha a munkahelyen ebédelni mentek, akkor sietni szoktatok az ebéddel vagy ráértek közben hosszabban beszélgetni?

Figyelt kérdés
jún. 12. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meghatározott ebédszünet van, időre vissza kell érni. 30 perc, így van idő kényelmesen enni, de nincs idő sokáig tötyörészni.
jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Evés közben nem beszélek. Már azt sem szeretem, ha evés közben kívánnak jó étvágyat, csak bólogatok.
jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy órás az ebédszünetem.


Teljes nyugalommal szoktam egy Youtube videót betenni és közben elkészítem a munkahelyi konyhán a fullos szendvicsem, hogy friss legyen.


Ma is például:

Egy francia bagett, bele vajkrém, majd jégsaláta és felszeletelt paradicsom és végül a 100g sonka. Tettem még bele mozzarellát és egy kevés light majonézt is. Általában ilyenkor egyedül maradok bent, mert a többiek nem ügyelnek annyira a kajára, mint én és simán elmennek menüzni étterembe így nem igazán beszélgetek közben, max írásban..

jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Metionin ***** válasza:
100%
Nekünk is egy órás, attól függ, hogy mennyire van nehéz napunk épp. Ha lazaság van, akkor simán ülünk még kint kaja után és dumálunk, ha viszont arconpörgés van, akkor eszünk és megyünk is vissza, inkább a vége felé amikor már kész van minden, ülünk le megint egy kicsit dumálni.
jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs megszabva, mindenki saját magának alakítja az idejét, igazából különböző időkben is járunk be, és a h.-cs. közötti fél órás ledolgozás ráadásul levonódik pénteken.
jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 30 perces szünet van papíron. Amúgy egyébként rugalmas a beosztás, lehetne ezt elhúzni.


De én egyedül ebédelek, és próbálom 10 perc alatt letudni.

jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos fél óra a mérvadó nálunk, de sosem figyelik, hogy meddig ebédel valaki, pedig eléggé szigorú a vezetőség. Igaz, nálunk az irodában nincs ebédlő, így a közeli plázába járunk ebédelni, ami hosszabbra nyúlik, mert oda-vissza legalább negyed óra elmegy a sétával. Nagyjából 45-60 perc között szoktunk távol lenni, még sosem szóltak érte.
jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi a meló. Ha sok van, akkor megebédelek 10 perc alatt, ha meg lazább nap van, 30-40 percet is eltöltök a kajával.
jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Home office napokon sokkal jobb, mert kiveszem az ebédszünetet, ezalatt megfőzök, majd visszaülök a géphez és munka közben kényelmesen megebédelek.
jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Irodában dolgozom, még kajaszünetben is hívogatnak a bunkók -_- Nem emlékszem mikor volt utoljára egy értelmes ebédszünetem...
jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!