Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyen ebédelni...

Ha a munkahelyen ebédelni mentek, akkor sietni szoktatok az ebéddel vagy ráértek közben hosszabban beszélgetni?

Figyelt kérdés
jún. 12. 12:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 Rém egyszerű, nem kell felvenni a telefont ebédszünetben. Nálunk is így van, aki ebédszünet alatt hívott, azt később visszahívjuk. Ráadásul nincs is fix időhöz kötve, van aki délben ebédel, de én pl. 14 és 15 óra között szoktam.
jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem 3 óra szünetem van...ha kollégával sikerül menni enni akkor elvagyunk.
jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az asztalunknál is ehetünk, ott bármennyiszer, bármennyi ideig.

Ha kimegyünk enni, akkor 1 óra alatt max illik elintézni.

jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem sietünk, hacsak nincs utána meeting. Sorbanállás, kaja, kávé kb 1 óra szokott lenni. Azért hozzáteszem hogy én heti 1 napot vagyok bent, ha többet kéne akkor lehet nem lenne ilyen laza
jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Szolovjov ***** válasza:
Sietni kell. 25 perc az ebédszünet. 6 perc gyaloglás az ebédlőig, 6 perc vissza. 5 perc mire megveszed az ételt, kifizeted. Marad 8 perc megenni a levest, másodikat. Zabálni kell, mint aki 2 napja nem evett. Marha egészséges.
jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs fix ebédszünet, olyankor megyünk el, mikor van rá időnk (általában 2 óra magasságában). Az is általában úgy néz ki, hogy nagyjából kényelmes tempóban megesszük az ételt, utána tudunk váltani pár szót, és már menni is kell vissza.
jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Változó. Van, amelyik nap rendszeresen tényleg sietni kell, mert pont úgy van heti meetingem. Még épp kinyit a menza, rohanok le, tokkal-vonóval 25 perc alatt meg kell lennem vele (vagy ha otthonról viszek, akkor is annyi, csak kevésbé rohanós). Vannak esetek, amikor egyszerűen túl sok a munka vagy van vmi ad hoc meeting, ami miatt kell sietni. Máskor meg kényelmesen lehet enni - és akkor más departmentekben levő emberekkel is tudunk beszélni a munkáról (is) - szóval ha rákérdeznének esetleg, akkor munkaügyi meeting vót az :D.
jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!