Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan munkahely ahol...

Létezik olyan munkahely ahol a nők nem utálják egymást féltékenységből?

Figyelt kérdés
Tőlem mindig idegbe jönnek, ha látják vékony vagyok, meg kiderül hogy 10 éve hip-hop táncolok. A külsőm is érdekel, szeretnék többet változtatni (szeretnék műszempillát, nőiesebb ruhákat, pici száj feltöltést)
jún. 13. 07:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Sok bántást kaptam és nyilván odáig vezet ez, hogy a munkámban hibát próbálnak keresni direkt. Volt aki így kirugatott
jún. 13. 07:29
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Van.


De veled nem szeretnék együtt dolgozni.

jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Én nem találkoztam ilyennel. Nem azt mondom, hogy nem is lehet ilyen gond, de ha tényleg mindenhol ezzel találkozol akkor lehet, hogy veled is van némi probléma.
jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem a munkahellyel van a gond.... Ilyenek a nők
jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

A túlsúlyos mérnök kolléganőm folyton mindenkit kritizál, de különösen a fiatalabb, jó alakú nőket, nőről pozitívan még hallottam megnyilvánulni.


Mondjuk én férfi vagyok, de kevés olyan munkahelyem volt, ahol a nők normálisan tudtak volna viselkedni. Az a baj, h nem nagyon tudják magukban tartani a frusztrációjukat.

jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
Van. Ahol 1 vagy annàl kevesebb nő van.
jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk 12 nő van a csapatban és egyáltalán nincsenek konfliktusok.
jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
igen
jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Újabban már a férfiakat is utálják, mert az manapság menő.


Elmész valami bolsevik szociális munkára, ahol che guevara képek, szobrok vannak kirakva, de ne lepődj meg, ha ott meg megfogják a feneked.

jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

#7 azt elárulod, hogy hol dolgozol, vagy milyen jellegű munkát végeztek?


Bevallom én nőként ilyennel még nem találkoztam, mindenütt ment a fúrás, áskálódás, gonosz megjegyzések a másik háta mögött stb. És mindegy volt, hogy diplomás, értelmiségi emberekkel dolgoztam együtt (elvileg én is az vagyok), vagy alacsonyabban képzettekkel.

jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!