Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan munkahely ahol...

Létezik olyan munkahely ahol a nők nem utálják egymást féltékenységből?

Figyelt kérdés
Tőlem mindig idegbe jönnek, ha látják vékony vagyok, meg kiderül hogy 10 éve hip-hop táncolok. A külsőm is érdekel, szeretnék többet változtatni (szeretnék műszempillát, nőiesebb ruhákat, pici száj feltöltést)
jún. 13. 07:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Mert akkor lehetett látni, hogy ki nézte a profilom, amit amúgy be tudott volna állítani, hogy rejtve legyen, de nem tette
jún. 14. 07:12
 22/24 anonim ***** válasza:
30%
De miért olyan érdekes az, hogy hétvégén nézik?
jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
46%
Nincs. Mindig van legalább egy, de inkább több ilyen jellemtelen luvnya, akik még kisebbségben is elviselhetetlenné tudják tenni a munkahelyeket. SOS pszichológusért kiált a mentális állapotuk, de önreflexió híján pont nem ők járnak terápiára.
jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én eddig csak olyan munkahelyen voltam, ahol addig, amíg vki nem adott rá okot, addig nagyon összetartó női közösség volt (egy olyan eset volt, amikor vki kívülről nézve "ki lett közösítve" meg "fújtak rá", de az azzal kezdődött, hogy elkezdett másokat sértegetni meg kéretlen tanácsokat adni nekik... ilyen emberrel nyilván nem akar senki sem barátkozni). Persze, ez nyilván szerencse kérdése is.
jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!