Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nincsenek a munkavállaló...

Miért nincsenek a munkavállalónak a próbaidő alatt szinte semmi jogai?

Figyelt kérdés

Az el lehet menni ha nem tetsziken kívül.


Mivel indok nélkül elküldhető, ezért kb. semmi joga nincs, semmi nem védi.


jún. 5. 10:11
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem tedd le a tudatmódosítót, mert hülyeségeket beszélsz. Abból, meg hogy ignorálod amiket írtam, látszik hogy igazam van és nem tudsz velük mit kezdeni, különben nem ignorálnád. Pl. ignoráltad, amikor leírtam, hogy miért van jobban rákényszerülve a munkavállaló a munkáltatóra mint fordítva, te meg ignoráltad, mert vagy nem tudsz erre mit mondani, vagy rájöttél, hogy hiába mondanál bármit, nincs igazad, és jól megfogalmazva és korrektül meg lenne magyarázva, hogy miért nincs, és ez az agyatlan egódat sértené. És ez így van.
jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
#21 Értettem főnök, máskor majd jobban vigyázok. 😛😛🍆💦💦🤤
jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
11%
Nem haragszom rád, hogy nem érted a dolgokat és hülyeségeket beszélsz, hisz nem tehetsz róla, hogy amikor iskolába jártál, felső tagozatig nem buktattak nyelvtanból sem, és így nem voltál rákényszerülve, hogy tanulj szövegértést. De 19 évesen könyörgöm már kéne tudni, nem?
jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Először bizonyíts, tegyél le valamit az asztalra, utána ríjjál a jogaidért.
jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Azért, mert a törvényeket olyanok hozzák, akik nem az alsó társadalmi rétegekből kerülnek ki.


Tehát mindig a gazdagoknak kedveznek.

jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
16%
Én még akkor voltam álralános iskolás, amikor még alsóban is buktattak, így rákényszerültem, hogy azokat is megtanultam, amit te neked nem kellett. Már ennyivel is többet tettem le mint te.
jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező!


Próbaidő alatt, mégis milyen jogaid nincsenek?

jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
36%
Ha rendben lennének a munkavállalói jogok, akkor kérdem én, miért hangzott el az EP-s tv vitán, hogy egy osztrák munkavállaló lehet büszke, hogy jogai vannak és nem lehet vele akármit megtenni, még egy magyar munkavállalóra ez nem igaz. Na?
jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

#27


Miért? Milyen van?


Nen, ne idézd a munkatörvénykönyvez, vagy hogy olvassam el, mert azzal, hogy indok nélkül el vagyok küldhető, az mindet felűl ìrja.

jún. 5. 11:35
 30/49 anonim ***** válasza:
A próbaidő jó dolog a munkavállalóknak is, ha jön egy jobb ajánlat nem fog ott tartani a cég 2 hónapig.
jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!