Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire gáz, ha 2 éve nem...

Mennyire gáz, ha 2 éve nem beszélek senkivel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 23:06
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Szóval nem azért ilyen a stílusom, mert feszült vagyok, vagy mert rossz volt az eddigi életem, hanem mert ez az, amit logikusnak látok.
2014. jún. 3. 15:14
 52/60 anonim válasza:

Megertelek, es en ugylatom, hogy egyszeruen csak, magasabb rezges szinten vagy mint a korulotted elok. Termeszetesen ez nem azt jelenti, hogy nem tudsz hazzad hasonlo embereket talalni, csak eleg ritka, foleg az iskolakban..

En ezt a problemat ugy kuszobolom ki, hogy nem veszek semmit komolyan, az emberek komediasnak hivnak , mert viccet uzok az eletbol. Az eletem egy szinjatek, es jatszok vele. Hulyere veszem az emberi erzelmeket. Nagyon baratsagos es nagyon szemet vagyok egyben.

Ez az egesz egy vicc, en az egyik nap feloltozok ugy mint egy udvaribolond a masik nap pedig oltonybe.

Mindn csak illuzio.. Es komedia...

2014. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
Utolsó. Érdekes, amit írtál, mivel én is hasonló viselkedést mutatok, nem tudom, hogy van-e összefüggés. Mit értettél azon, hogy magasabb rezgésszinten vagyok?
2014. jún. 4. 08:57
 54/60 anonim válasza:
Nem hiányoznak az emberek?
2014. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:

Nem igazán, habár jó lenne egy-két barát. Inkább az hiányzik, hogy nem tudom magamból kibeszélni a dolgokat. Ez nagyon rossz érzés, de ezért vezetek naplót. Így igazából el lehet viselni.


Egyébként bírom ezt a topikot. Hat oldalon keresztül tárgyaltunk erről és pont a legérdekesebb kérdésnél fejeztük be. Na mindegy...

2014. júl. 3. 16:57
 56/60 anonim válasza:
:) szerintem nyiss legalább egy kicsit. Társas lény vagy Te is. A nem kimondott dolgok pedig nem csak az emberek lelkét, de egy idő után a testét is megbetegítik.
2014. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. :) Hát próbálkozom.
2014. júl. 4. 11:45
 58/60 anonim válasza:

Szia, megint én vagyok az az 52. :D

Lemaradt a válaszom,

tehát minden embernek más a rezgés szintje, ez abban mutatkozik meg , hogy egy egyszerüen összetett ember nem találja meg a közös nevezőt egy atomfizikussal, hanem egy ugyanolyan egyszerüvel fog beszélgetni. Erre van egy szép magyar mondásunk, hogy egy húron pendülünk.

Ez a lelked rezgés számát jelenti.

Ha magasabb a rezgés szinted, akkor olyan tarsasagban fogod jól érezni magad, ahol ugyancsak hasonló szintu emberek vannak. Lehet, hogy ilyenből nincs sok..

Lehet, hogy te már túl fejlett lélek vagy a földi élethez, és nem találod meg itt magad.. fogalmam sincs.. lehet, hogy pont az ellenkezője.


ez csak egy feltételezés amit modnok, mert én pl. ebben a cipbőben járok..


Az én lelkem már túl öreg az itteni földi léthez. Probalok, úgy viselkedni és szineszkedi, ahogy a korombeliek teszik, hogy ne tünjek eszelősnek. Az embereken átlátok mint a tükrön, tudom, hogy mit várnak el, hogy válaszoljak, vagy mondjak, tudom mikor mire gondolnak stb.. Ezért rengeteg barátom van, de egyik sem igazi, mert csak azt adom nekik amit látni akarnak, nem magamat...

Bár ezekről hiába beszélek az embereknek, előző életeim stb, mert vagy nem értik vagy hülyének néznek és kerülni fognak. Hagyok mindenkit feljlődni az útján.

Csak azért irtam ezt le neked, ha esetleg te is hasnló eset lennél, mint én.

Viszont itt akkor is magadat kell megismerjed 100% osan. Es csak utána tudsz megismerni másokat.

2014. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
amúgy tükör=üveg :D pun;)
2014. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:

Szia 52! :) Örülök, hogy írtál.


Pontosan azt érzem, amit leírtál. Tökéletesen megfogalmaztad. Egyszerűen magasabb az érzelmi rezgésszintünk. Igazából mindenki nagyon egyszerűnek és átláthatónak tűnik számomra. És ezért nagyon nehezen találom meg a társaságom. Mindenkivel olyan egyszerű szinten kell beszélgetnem, hogy rendesen annyira fárasztó, mintha egy komoly sakk partit toltam volna le. És a végén nagyon gyengén érzem azt a kielégítő érzést, hogy most egy jót beszélgettem. Hazamegyek és írom a naplómat... Remélem fogok találni magamnak olyan embereket, akik hasonló típusúak. Talán az egyetemen lesznek ilyenek. Kíváncsian várom.

2014. júl. 6. 15:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!