Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire gáz, ha 2 éve nem...

Mennyire gáz, ha 2 éve nem beszélek senkivel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 23:06
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
És miért nem?
2014. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Mert nincs kivel.
2014. máj. 23. 23:16
 3/60 anonim ***** válasza:
64%
Annak valami oka kell, hogy legyen. inkább az a gáz, hogy nem teszel ellene semmit, vagy ha tettél is, az nem volt elég.
2014. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim válasza:

hát próbálj meg valahol ismerkedni.. járj el sportolni, szórakozóhelyekre vagy ami érdékel.. :)

amúgy ha akarsz beszélgethetsz velem is.. de nem muszáj. :)

2014. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Szoktam neten beszélni, csak élőben nem. De interneten nem tudok olyan embert találni, akivel el lehetne menni valahova. Persze erre sokan fogják írni, hogy de, csak rosszul csinálom. Ezt mindenki mondja, de az összes egy gyökér sz@r. Ha valakinek nincsenek kapcsolatai, akkor nem fog tudni elkezdeni kiépíteni egyet a neten. Szóval várom a sulit, de már tököm kivan a magánnyal.
2014. máj. 23. 23:27
 6/60 A kérdező kommentje:

Ezt is sokat hallom. Hogy járjak el és ismerkedjek kint. Szórakozóhelyen. Nem tudom, hogy aki ilyeneket mond az melyik világban él. Ma, Magyarországon? Nézett már ki az ablakon erre a népre? Amikor a baráti társaságokat is emésztik a belső feszültségek, baszogatják egymást ezerrel. Akkor is nehéz benne maradni egy "csapatba", ha az embernek van 100 ismerőse. És így menjek ki egyedül az utcára, hátha kialakul valami?


Bocs, ha kicsit negatív voltam, de elég stresszes vagyok mostanában. De a válaszokat azért értékelem.

2014. máj. 23. 23:40
 7/60 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha ennyire befordult vagy és másokon vezeted le a stresszt... Érdekes módn nem egy emberrel alakítottam ki kapcsolatot interneten először, amiből később szeméyles ismerettség lesz. Ha jól estig hajtogatni a Magyarorország dumát és ptthon kuksolni, akkor hajrá. De úgy végképp nem lesz ismerettséged. A másik probléma az, hogy ezek szerint a szórakozás a te fejedben úgy létezik, mint a hányásig piálás a diszkóban. keress valami hobbit, iratkozz be tanfolyamra, bármi, csak legyél emberek között. Nem dolgozol?
2014. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Dolgozom, de ott egyedül vagyok. A maradék időben meg tanulok. És nem tudok olyan helyről, ahova érdemes lenne beiratkozni. Ráadásul csak azért, mert ismerősöket akarok szerezni.
2014. máj. 23. 23:59
 9/60 anonim ***** válasza:
azellen nem véd
2014. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
mit dolgozol, hogy egyedül vagy? amúgy tényleg nehéz normális emberekkel beszélni
2014. máj. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!