Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire gáz, ha 2 éve nem...

Mennyire gáz, ha 2 éve nem beszélek senkivel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 23:06
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
Nem is eszel ??? elég hülye kérdés !! csak bemégy a boltba venni valamit ??
2014. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Egy irodában dolgozom. És nincsenek körülöttem emberek. És igen, eszek. De a szociális igényeimet nem éppen csillapítja az, hogy a boltosnak azt mondom, hogy ezt és ezt szeretném, köszönöm, és hogy viszont látásra.
2014. máj. 24. 11:49
 13/60 A kérdező kommentje:
Az internetes ismerkedésről meg annyit, hogy több tucat levelezőtársam van, átlagosan napi 10 levelet írok, a legnívósabb oldalon vagyok fönn, de ettől függetlenül nem alakulnak ki személyes ismeretségek. Persze ez mind attól függ, hogy az ember mennyire válogatós. Ha visszavennék az igényeimből, akkor persze, össze tudnék hozni én is találkozókat, nem vagyok életképtelen, csak arra meg nem vagyok hajlandó.
2014. máj. 24. 12:05
 14/60 A kérdező kommentje:
Régebben kb. 6 ismeretségi köröm is volt, mindegyik 4-15 főből állt és voltak "barátaim" is, akikkel kb. 4-8 évre visszanyúló múltunk volt. Szóval általánosságban a környékemen mindenki ismert. Ezt nem "menőzésnek" szántam, csupán annak, hogy szemléltessem azt, hogy már megtapasztaltam annak a hátrányát, ha valaki nem a minőségre megy, hanem a mennyiségre. (minőség hiányból kifolyólag) És ne kapjak alapvető kioktatásokat embertanból. (pl. én már össze tudtam ismerkedni emberekkel online!) Az összesben csalódtam, át****tak, kihasználtak, farsítani, élősködni kezdtek, beszólogattak, sőt, voltak, akik meg is akartak verni a végére. (igen, a 8 éves "barátaim" is, akikben addig megbíztam) Na persze az is "kinek a pap, kinek a paplan" alapon működik, hogy voltak, akik ennek ellenére bent maradtak a társaságban. (nem csak én kaptam ezeket) Én úgy vagyok vele, hogy inkább nem csinálok magamból érzelmi pr*******ltat úgy, mint mások. Akkor már inkább a magány. Ez ma Magyarország. Vagy sz*psz, mint a többiek és elfelejted a büszkeséged, vagy magányosan ülsz otthon a gyakori előtt, de legalább nem kell szégyenkezned. Ha valaki tényleg talál magának normális embereket az interneten, akikkel lehet programot csinálni, szórakozni, akikre lehet számítani, normális barátként tekinteni, stb., akkor szerintem tegye össze a két kezét és mondjon egy köszönömöt az Úrnak, mert én speciel ezt k**va nehéznek találom. És biztos vagyok benne, hogy külföldön könnyebb a helyzet, mint itthon.
2014. máj. 24. 12:35
 15/60 A kérdező kommentje:
Tehát az "én jobban tudom" illetve "nincs itt baj, egyszerűen csak béna vagy" okoskodásokból nem kérek.
2014. máj. 24. 12:39
 16/60 bumbi02 ***** válasza:

Ez ma Magyarország. Vagy sz*psz, mint a többiek és elfelejted a büszkeséged, vagy magányosan ülsz otthon a gyakori előtt, de legalább nem kell szégyenkezned.



Imádom, hogy már mindent rá lehet fogni a külső körülményekre. Ne magadba keresd a hibát,a világ lesz a hibás. Igaz, hogy mások beszélgetnek másokkal, de valószínűleg ők teszik rosszul, és a te utad a jó. Otthon keseregni hogy veled miért nem beszél senki, és miért nem alakulnak ki a felszínesnél mélyebb kapcsolataid.



Az idézett állításodat bármikor cáfolhatom azzal, hogy például én nem ülök magányosan a gyakorikérdések előtt, és van olyan barátom akire bármikor számíthatok, és van egy tökéletes barátnőm. AKkor most lehetséges ezt megcsinálni, vagy hazudok?....


Kérdező jobb lenne ha az önsajnáltatáson kívül, és mások hibáztatásán kívül, inkább mással foglalkoznál. Mondjuk élnél.

2014. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem mindenki veszi a fáradtságot, hogy elolvassa az összes hozzászólásom. És amúgy megnézném, hogy milyen a te párkapcsolatod, baráti köröd. Ha már erre is lusta vagy, biztos arra igényes lehetsz.


Lehetőleg olyanok írjanak, akik nem csak ősi bölcsességeket tudnak írni, amihez egyébként semmi közük sincsen, hanem a jelenlegi helyzettel szemben tudnak állítani valamit.

2014. máj. 24. 15:20
 18/60 bumbi02 ***** válasza:
Azért ez már beteges, hogy ha másnak van barátja, párkapcsolata, te egyből azt próbálod kihozni, hogy az biztos olyan is... És még csodálkozol hogy nem igazán kíváncsiak rád az emberek?:)
2014. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
Látom többeknek is sikerült ügyesen belecsimpaszkodnia ebbe a témába. Bevallottam, hogy 2 éve magányos vagyok és jönnek a mosolygófejes beszólogatások. Pontosan ez az a szint, amiről beszélek. Gyomorforgatóak vagytok.
2014. máj. 24. 19:25
 20/60 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ez lesz. Ráharaptok, mint kiéhezett kutya a csontra.
2014. máj. 24. 19:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!