Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom feladom mit tegyek?

Nem bírom feladom mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, konkrétan utálom az életem, semmi nem jó, megvan mindenem otthon, de egy kis részletben leírom : 16 évesen lelkileg teljesen tönkre tett egy lány, 2 évig tartott túltennem magam rajta EGYEDŰL, mellettem senki nem volt , hogy elmondhassam a bánatom, az érzelmeim, hogy segítsen, az utobbi 2 évben, próbáltam mindent, de mindenen mindent értek, foci , kondi stb, találtam munka helyet , de 2 hete kirugattam magam , miért ? Mert nem bírtam a stresszt, ami az életben , és ott is rámterhelődött, 5 kapcsolatból, amit kezdtem lányokkal, abból odáig jutottunk, hogy kimondták, szeretlek, de rá párnapra meg meghülyülök, ezt az a lány tette velem, aki annó lelkileg megölt. Egyszerűen ott tartok, hogy öngy#lkos akarok lenni, pedig szeretném élvezni az életet, de egyszerűen este azért imádkozom, hogy ne kelljek fel. De reggel meg amikor felkelek , sokszor bevallom férfi létemre sírok, hogy még élek, hogy mit érzek ilyenkor ? Mintha kínoznának, mintha agyon vernének , egész álló nap, és eggyre erősebb az érzés hogy megtegyem, egyszerűen elegem van, tudom hogy mindenkinek vannak problémái, amit én tudok jól, de csak 1 hétre kellene próbálnátok ki az életem, és megértenétek, amit kihagytam, se barátaim , se semmi, mert egyszerűen nem köt le semmi, meg hát leírtam mit produkálok a lányoknál, az a baj hogy kb 10. Kérdésem, ajánlottak sok mindent, voltam család gondozónál beszélgetni de nem segített, reménytelen eset vagyok , mit tegyek , adjam fel es vessek veget ennek, vagy elljem tovabra is ezt a s##r eletem ?

2014. márc. 16. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az öngyilkos nem csúnya szó, nem kell bele hashtag.
2014. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
2014. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Másnak sincs nője, mégis kibírja.
2014. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igazán magadhoz térhetnél az önsajnálkozásból! Találj valami célt az életedben! Nekem 2 fiam van. A nagyobbik fogyatékkal élő, a kisebbik 1 évvel fiatalabb nálad Képzeld! Ő még meg sem próbált barátnőt keresni! Hogy miért nem? leköti a tanulás és a sport! Neki nincs ideje unatkozni!A fogyatékkal élő sem depressziós! Neked is egy jó elfoglaltság kéne! Nem egyfolytában siránkozni. Bolond vagy te, hogy pont egy nő miatt dobnád el az életedet?!

Amikor annyi szép és jó dolog van ebben a világban! Csak észre kéne venni!!!!

A szüleid hol vannak? Ő velük nem lehet beszélgetni?

2014. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az alapjan amit leirtal, semmi nem derult ki, csak egy eros tippem lenne arra, hogy siman hisztis vagy. Minden szar, mindenki ellened van, kozben meg semmi konkretumot nem mondasz, csak altalanosan MINDEN es MINDENKI tonkre akar tenni: tipikus tini picsogas, akinek amugy a vilagon semmi baja nincs..

Szedd ossze magad.

2014. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tini sírás,annyira tudtam hogy okoskodok is beleszólnak, szenvedek , es az eletem miatt, 4 roha#t eve !!!!!!!!!
2014. márc. 16. 12:24
 7/11 anonim ***** válasza:

A többi válaszolónak: Elhiszem, hogy csak segíteni akartok a fiúnak, de azért finomabban már!

A kérdezőnek: Ide hallgass, ha szeretnél,nekem írhatsz privibe is üzenetet és beszélgethetünk :)

Én 15 éves lány vagyok,de képzeld el nekem is megfordult a fejemben az öngyilkosság vagy legalábbis az, hogy fájdalmat okozzak magamnak valamilyen módon. Én még fiatal vagyok, csak úgy mint te!! Pedig ezek a szörnyű gondolatok nekem nem mostanában, hanem vagy 2 éve fordultak meg először a fejemben. Akkor nagyon ki voltam lelkileg, mert rémesen sikerült megbántanom az egyik legjobb barátnőmet, és pár nappal később az osztályból/suliból szinte az összes barátom ellenem volt. És ez így ment hetekig,hónapokig. Nem volt elég hogy haragszanak rám,de még cikiztek is egy csomót. Akkoriban emiatt rengeteget sírtam és sokkal zárkózottabb lettem. (amúgy tudni kell hogy egy nagyon beszédes lány vagyok) De aztán többszöri bocsánatkérés meg nem is tudom már mi után,végül megbocsátottak, de mondanom se kell, hogy ezek után még kellett újabb párhónap,hogy minden olyan legyen mint azelőtt! A lényeg,hogy egy szoros,többéves barátság megromlása szerintem fontosabb egy kapcsolat romlásánál.

Hidd el,hogy emiatt igazán nem kell siránkoznod. Akkor mit mondjak én?! Egy 3 évvel idősebb srác már 4 éve tetszik, és azóta töröm magam hogy észrevegyen. SEMMI.. de lassan kezdek rájönni, hogy jobb ha keresek magamnak egy velem egy idős fiút,aki nem sz.r le :D

Igaza van a többi válaszolóknak, keress hobbit,életcélt amiért érdemes élned! (tudom hogy próbáltad,de keress tovább mert megfogod találni!)

Ja, és "fogadok veled",hogy te éppúgy nem lenél képes az öngyilkosságra, ahogy én sem voltam (ma már hálát adok az égnek,hogy nem tettem meg,sőt elfelejtettem ezt a rossz ötletet) rá képes,és tudod miért? Mert az életakarata mindenkinek nagyobb,mint az hogy végezz az életeddel!

Kérlek ne csinálj hülyeséget, és próbálj meg boldogan élni sokáig!

2014. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

csak hergeled magad amiatt a kis tini fellángolás miatt, pedig már rég túl kellett volna lépned rajta. átbacott egy csaj? istenem, mással is megesett már, mégsem ment miatta a Dunának.


ember! adj hálát a sorsnak hogy van 2 kezed, 2 lábad, látsz-hallasz, egészséges vagy, fiatal, millió lehetőség áll előtted az elkövetkezendő 50 évben hogy boldog legyél.


használd már az agyadat, még ha nehezedre is esik.

2014. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem én elég jó emberismerő vagyok és úgy gondolom jó tanácsokat is tudok adni, magam is 19 éves férfi vagyok, privátba írj egy üzenetet ha szeretnél tőlem segítséget. (tényleg szívesen segítek). Nem biztos hogy azonnal elolvasom az üzeneted mert nem minden nap jövök fel erre az oldalra.
2014. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia! Figyelj, egy lány miatt ne dobd el az életedet, aki ráadásul meg sem érdemelhetett téged, hiszen elhagyott. Kétféle ember van: akit, ha padlóra küld az élet, ottmarad és nem segít magán, vagy aki feláll és tovább küzd. Döntsd el, hogy te melyik szeretnél lenni! http://www.youtube.com/watch?v=cBWFjkTzU7g

Minden okkal történik. Úgy gondolj a volt barátnődre, hogy az nem valaminek a vége volt, hanem valami újnak a kezdete. Remélem, meggondolod magad!

2014. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!