Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem birom tovább feladom ....

Nem birom tovább feladom . Nem akarom folytatni. Már szinte bánom hogy bevállaltam a gyerekem mért?

Figyelt kérdés
elegem van .. a párom olyan mintha nem is lenne csak gontot okoz..anyós irányitja..tőle függünk anyagilag is. nem önálló nem dolgozik bunkó .. mikor bab meglett és előtt nem volt ez.. vagyis nem igy..most én tartom el a családot lassan 2 éve az én dolgom hogy 70 ezer forintból havonta éljünk rzsit fizessünk meg gyerek ha csuszok rezsivel én vagyok gané ha d anyós támogatást felhántprgatja. itthol egyedül csinálok mindent sokszor a férjem dolgát is mert szégyenlem ahogy kinéz az udvar.. ilyenkor mikor nem birom bánom hogy megszültem a gyermekemet pedig imádom .ő a mindenem...elhagyni nem tudom nincs hova menjek.... hogy változtassam mag mit tegyek... egyszerűen nem normális.. ilyenkor van hogy szegény gyerekkel nem vagyok türelmes.. nem birok aludni és reggel fáradt vagyok mellette .. nem lehet ezt igy csinálni.. de nincs megoldás?
2011. júl. 15. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat pedig muszaly lenne tovabb lepned egyedul. nemtudom, hogy allsz a munka teren, van-e hova visszamenned... es szuleid esetleg nem tudnak segiteni a kicsi neveleseben.

Ha ennyire nem erdekli semmi a parodat nem fog megvaltozni...most vesztette el a munkajat vagy nem is volt neki?

A babat ne band meg soha es ne mondj ilyet soha, o a legnagyobb kincs neked hidd el, muszaly turelmes lenned vele,erre pedig az a megoldas ha kulon mentek. gondolj a babara, neki sem jo ilyen korulmenyek kozott nevelkedni es most nem is a penzrol van szo, hanem ,hogy szeretetre vagyik es azt toled kell megkapja.

annyira nem latom realisan a helyzetet, de ha nem akar dolgozni a parod, akkor nem fog sajnos valtozni a helyzet.

Kitartas es a babat tarts szem elott!

2011. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

nagyon nehéz ügy...

valahogy pedig tovább kéne lépned, a magad lábára állni.

külföldi munka esetleg?

1 évre odaadhatnád nevelőszülőkhöz a gyereket, külföldön pl. Ausztriában munkát válllanál, kicsit megszedhetnéd magad, aztán már lehetne ott kint veled a gyerek, tudna óvodába járni, te meg továbbra is dolgoznál.

csak hát, az kéne, hogy a párod ebbe beleegyezzen.

2011. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, mennyi idős a baba, de ha beíratnád bölcsibe, te pedig dolgoznál? Anyagilag is jobb lenne (nem függenétek anyóstól), és kicsit kizökkennél az otthoni dolgokból. Férjeddel kapcsolatban nem nagyon tudok megoldást, beszéljétek meg, de ne ingerülten, az nem vezet sehova.

Sok szerencsét, és a rosszabb napokon meríts erőt a kisbabádból, a kis drága nem tehet semmiről!!!

2011. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lakhatnátok átmenetileg a te szüleidnél?Csak addig, amíg nem találtok albérletet.Beszélj a férjeddel, hogy sürgősen keressen munkát, még a legdurvábbat is vállalja el!Ő a családfő, neki kell gondoskodnia rólatok!Neked meg a gyerekről.Ilyen nincs, hogy lógatom a lábam, és nem dolgozom, a családom meg nyomorog!!Anyósod nyugdíjas?Ha igen, igazán beszállhatna a kiadásokba, semmi nincs ingyen!Lehetne ennyi esze.Ha meg akarod menteni a házasságodat: költözzetek el a férjeddel, sürgősen!!!Amíg nem talál munkát, kérj valakitől segítséget, biztos van valaki, aki egy-két hónapig ki tudna húzni a csávából.Soha, semmi jóra nem vezet, ha több generáció él egy fedél alatt!Barátnőm a férjével és anyósával lakott együtt.A válás szélén álltak, mert anyós mindenbe beleszólt, nem hagyta élni az életüket.Ha nem költözik el, ők már nem házasok!
2011. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha felőröl a helyzet, de tudsz lépni, akkor lépj. Egyedül is jobb, mint más miatt idegeskedni rendszeresen. Ezt tapasztalatból mondom. Nehéz döntés, de megéri.
2011. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!