Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos kisfiú hajlatait...

6,5 hónapos kisfiú hajlatait eddig minden fürdés előtt olajoztunk, a fürdetésnél gyógyszertári fürdetőkrémet oldottunk fel a vízben. Szükséges ezt folytatni, ti is így csináljátok a fürdetést?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ennyi ideig se olajoztam. Néha,hetente 1-2x áttöröltem a füle mögött,a hajlatait. A fürdetöt 7 hós koráig használtuk,mert már lehetetlen volt bekenni vele,úgy forgott,ficánkolt,igy áttértünk a boltira.
2010. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olajoztunk sohasem, mert eltömíti a pórusokat, ezt a védőnőm mondta. A fején kentük csak a koszmót. A gyógyszertári mosakodót használjuk, eleinte én is feloldottam a vízben, de most már a kezemre kenem és habosítom, mint a szappant.
2010. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem.A hajlatait elég ha hintőporozod,de csak a felső testet,tarkót,nyakat és a hónaljakat.A fürdető krém helyett már elkezdheted a sima baba fürdetők használatát.A popóra pici krémet ajánlott kenni,és az olajozás,mivel egyre mozgékonyabb lesz a babád, elhanyagolható.Elismerésem,hogy ilyen alaposan ápolod a babád,de egyre aktívabb lesz,és neked is kényelmesebb csak egy-két ápolási cikkre szorítkozni.
2010. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már születésétől Johnson's babafürdetőt használok fürdetéskor. Nem jött be a gyógyszertári krém.

2010. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én kislányom is 6,5 hónapos ,és én még mindig olajozom,ahogy te. Az egész testét.Amíg tudom,addig én olajozom. Viszont fürdetőt már nem gyógyszertárit használunk.
2010. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21:13-as nem jól írta. hintőporozni nem kell mert szárítja a baba bőrét
2010. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
09.06-nak.A hintőpor szárazon tartja a bőrt,nem szárítja ki.
2010. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!