Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feladom! Nem birom már! Mit...

Feladom! Nem birom már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam,füle fájt elmentünk orvoshoz nem kellett felszurni,irt gyogyszereket!+ még jön 4 foga fent!már mindent probáltam homeó,panadol!Semmi!ma már nem csak az éjszaka rossz hanem a nappal is!Már azt sem tudom milyen nap van!Soha nem volt egy jó alvó,de max 50percet alszik!ha fel kel sirva ébred és semmi nem jó neki!4 napja a cicit sem fogadja el,se éjjel se nappal!ma délelőtt kicsit jobb kedve volt,elaludt fél óra mulva fent volt bementem,nem volt jó semmi!hagytam kicsit sirni,de mikor bementem láttam hogy egy szem könnye se volt!most akkor mi van????
2010. szept. 8. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű erre válaszolni, sokan átéljük és mindenhol más válik be.De mire azt kikísérletezi az ember mikor már hulla fáradt, türelmetlen stb....addigra megőszülünk.

Kellene neked egy kis kikapcsolódás.Akár apára rábízni pár órára (ha te sem tudsz vele mit kezdeni akkor nem kell félni, h nélküled ellesz-e) akár nagyszülőre stb és kicsit pihenni vagy kiszellőztetni a fejed.Minél fáradtabb vagy annál jobban elkeseredsz és kétségbe esel.

Itt most neked van szükséged valami módon egy kis nyugira, feltöltődésre.

2010. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
32%
talán a fájdalom miatt nyügös kicsit... valószínü,hogy ezért hisztizik... Mivel már nem annyira kicsi,én adnék neki valami "nyugtató" teát,de más ötletem nincs...
2010. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
milyen nyugtató teát?
2010. szept. 8. 17:41
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

Ne nézz hülyének kérlek, de régen az anyukák (sőt ma is sokan) pici rummal csillapították a fogzási és egyéb nyűgöket.Tejbe picike rum, hidd el nem lesz tőle baja.

Anyukám mesélte, hogy volt aki egy rongy végét rumba mártotta és a gyerkőc azt rágcsálta.A fájdalmat is csillapította és jobban is aludt tőle.Nem azt mondom h "itassuk le a gyereket" de a régiek tudtak valamit.Még mindig jobb mint mindenféle gyógyszerrel tömni.

Első válaszadó voltam.

2010. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

viburcol homeos kúp nagyon jó.

de ha nektek ez nem válik be és már tök kivagy, és a pici is, akkor este 1 nurofen kúp.

chamomilla 15 ch is nagyon jó sedatif pc-vel reggel és este.

2010. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
most itt ül az ölemben és semmi baja:),végre nem sir.de ahogy lerakom bárhova egyszerre sir,nem nem is sir üvölt szegény
2010. szept. 8. 17:52
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok megint.

tényleg nem irigyellek, nagyon nehéz belerázódni az anyaságba akkor is ha a baba alapjában nyugodt gyerek.gondolom első bébi.

eszembe jut milyen volt a fiam ilyen picinek...hulla fáradt voltam pedig nem volt egy nyűgös gyerek.most 4 évesen annál hisztisebb.jaj nekem és pár nap múlva jön a kisöccse:D:D:D

2010. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is ez volt, ismerős helyzet! Magunk közé vettük, velünk alszik! Így ha éjjel megébred vissza is alszik mert ott van mellettünk, nappalra kioihent
2010. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, ahogy betöltötte a 6. hónapot, sokkal több figyelmet igényel, unatkozik és le kell foglalni, egyébként nyűglődik. Nálunk is jön felül a foga, már 1 hónapja piros duzzadt az ínye, talán ezért is anyásabb-apásabb. Öltöztetni, pelenkázni időnként kész cirkusz, képes végig üvölteni ok nélkül, ha felemelem vigyorog. Szóval lehet életkori sajátosság is a többi nyűgével tetézve. Csak kitartást tudok kívánni neked. Hozzánk szoktak jönni hétvégente a nagyszülők, akkor ők szórakoztatják pár órára, már az is segítség a számomra, mert pl. a wc-re nyugodtan el tudok menni, vagy 1 pohár vizet meg tudok inni anélkül, hogy vagy sírna, vagy ki akarná venni a kezemből a poharat.
2010. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
azt hiszem ha most is felbred én is kihozom magunk mellé.
2010. szept. 8. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!