Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem bírom tovább. Tegnap az...

Nem bírom tovább. Tegnap az ügyelet oltott le olyan iszonyatos hasi görcseim voltak. Nem kívánom senkinek de ez nagyon borzasztó. Chlostyt szedtem, késik 10 napja, terhes se vagyok, mi a franc van? Megyek orvoshoz és feladom.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem akkor voltak ilyen görcseim amikor abban a hónapban peteérésem volt ezt a doki mondta

én is bekerültem az ügyeletre aztán meg bent is tartottak de nem voltam terhes és azután mondta az orvos h peteérés miatt volt de ezt a neten is lehet olvasni dysmenorrea

2009. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit mondtak az ügyeleten ? Megvizsgàltak ? Mièrt biztos ,hogy nem vagy terhes ? Mèhen kívüli terhessèg vagy ciszta nem lehet ?
2009. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!