Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feladom! Nem birom már! Mit...

Feladom! Nem birom már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam,füle fájt elmentünk orvoshoz nem kellett felszurni,irt gyogyszereket!+ még jön 4 foga fent!már mindent probáltam homeó,panadol!Semmi!ma már nem csak az éjszaka rossz hanem a nappal is!Már azt sem tudom milyen nap van!Soha nem volt egy jó alvó,de max 50percet alszik!ha fel kel sirva ébred és semmi nem jó neki!4 napja a cicit sem fogadja el,se éjjel se nappal!ma délelőtt kicsit jobb kedve volt,elaludt fél óra mulva fent volt bementem,nem volt jó semmi!hagytam kicsit sirni,de mikor bementem láttam hogy egy szem könnye se volt!most akkor mi van????
2010. szept. 8. 17:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
19:38-as vagyok, nálunk nem lenne el közöttünk. A kisfiam még kézben elalvós, ha felébred éjjel, vizet adok neki, aztán cumit, ha ezek sem segítenek, felveszem. Pár kört sétálunk a sötét szobában és visszateszem az ágyába. Ha újra felébred, akkor ugyanúgy séta és a kezemben tartva kicsit leülök vele, hogy mélyebbre vissza tudjon aludni.
2010. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk is vannak ilyen rossz napjaink, 7,5 hós a lányom.

Kitartás. Mondjuk én nem venném közénk, utána nehezebb lesz leszoktatni. Amikor nekünk ilyen volt, akkor egész nap vele kellett lennem, az ölembe ült, úgy nézegettük a mesekönyvet meg a játékokat. Nekünk is a foga jött.

2010. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
hidd el nem az a megoldás, hogy rászoktatod a közöttetek való alvásra.... a lehető legrosszabb amit tehetsz vele, magaddal és a házasságotokkal..
2010. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem lenne szerencsés rászoktatni, hogy veletek aludjon. Biztos van más módja is, hogy megnyugtasd. Pillanatnyi tűzoltásnak jó, de aztán tényleg nehéz lesz visszaszoktatni.
2010. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez is elmulik egyszer...nem kéne neki tápszert is adnod?Lehet hogy éhes is
2010. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
21:40-es: Honnan vetted ezt a nagy butaságot? A helyedben utána olvasnék 1-2 szakirodalomban. Lehet te így neveled a kicsidet, mert téged is így neveltek, (amiért sajnállak) de azért másnak ne tanácsold azt, ami nem biztos, hogy neki helyes. Egyértelmű, hogy az anya közelségére vágyik az a szegény gyerek, és nem egy tiszta idegroncsra, aki sírni hagyja. Nem bántani akarlak kérdező, de próbálj lenyugodni, és nézd a kisbabád, próbáld megérezni, mi az ami megnyugtatja. Ez nem egy vizsgafeladat, hogy ideges légy. Én a helyedben biztosan magam mellé venném, hogy érezzen, biztonságban érezze magát, és nem hagynám egyedül szenvedni. Ezzel nagyon jót teszel vele, és nem kell ilyen buta, ősrégi sztereótipiára asszociálni, hogy húúú nem veszem magam mellé, mert ideszokik, stb...És akkor mi van? Ezeket a napokat, hónapokat soha nem kapod vissza, legyen minél meghittebb, a babád sokkal magabiztosabb lesz nagyobb korában is, mert tudja, hogy rád számíthat mindig a bajban. Bocs, kicsit hosszú lett, de felidegesített ez a sok butaság, amit írnak egyes nagyon okos, tudatos szülők. :Pff
2010. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden gyereknek vannak nehéz napjai. Ne úgy fogd fel, hogy "te nem bírod", hanem úgy, hogy ő szenved, és neked ő a legfontosabb. Ha ölben nem sír, akkor tartsd egy kicsit ölben (volt, hogy napokig ölben volt a kisfiam, szinte folyamatosan, hidd el, tudom, miről beszélek). Próbáld meg beleélni magát az ő helyébe. Fáj neki, és azt sem tudja, hogy mi az... :(
2010. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó(09:55)! Szerintem meg nekimenni a másiknak, az a nagy butaság. Valószínűleg neki ugyanúgy nem tetszik az, amit te írsz és még sokan mások sem gondolják jónak.

A kérdezőnek: ez egy ilyen időszak, kitartás, túl lesztek rajta!Utána majd lesz más probléma:)) Az én kislányom 14 hónapos, nálunk is jön 4 újabb fog, és rém nyűgös egész nap! Sajnos nem sok dolog van, ami segíthet, legjobbak a homeós nyugtatók, amiket az előző válaszolók is javasoltak! Minden jót, szia!

2010. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ja, utolsó vagyok.

Első perctől velünk aludt mindkét fiam. Most 3 éves a nagy és másfél lesz a kicsi. Egy hete mentünk külön szobába. Tök jól megy. Van hajnali vándorlás, de az akkor is előfordul, ha soha nem alszanak együtt a szülők és a gyerek...

És nálunk nem okozott gondot a házasságban sem... Meg lehet mindent oldani.

2010. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

szia, sok baja lehet, fog, mozgásfejlődés, és! szeparációs szorongás! írod, ha felveszed nincs baja, ha leteszed, visít. ez sztem annak a jele. ezt nem azzal kell kezelni, hogy nem veszed fel! hanem majd szépen lassan megtanulja, hogy nem vagytok összenőve, és úgy is lehet lkétezni, ha nem csüng mindig rajtad, később meg akkor is, ha épp nem lát téged. nagyon fáradztó ez a korszak, és még a java előttetek van! de kérlek, ne hagyd sírni! ha veled akar lenni, akkor legyen veled. ülj le mellé, vagy ülj le vedd ölbe, nem kell folyton cipelni. nálunk amúgy minden egyes fog kínszenvedés volt, hetekig, a szeparációs szorongás is, sokáig volt, hogy gyakran úgy főztem, fakanál egyik kezembe, ő meg a másikban, ha meg muszáj volt mégis letenni ,akkor üvöltött....kinőtte. ja, és velem aludt 16 hós koárig, addig gyakran ébredt a foga miatt, kapott mindig cicit, utána ez megszűnt, és külön alszik. emellett következetesen neveltem, nem volt minden megengedve. 21 hós korára teljesen olyan, mint akármelyik kisgyerek, okos, ügyes, viszonylag szófogadó, jó, vannak már hisztik, de kinél nem?

sok sikert!

2010. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!