Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feladom! Nem birom már! Mit...

Feladom! Nem birom már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam,füle fájt elmentünk orvoshoz nem kellett felszurni,irt gyogyszereket!+ még jön 4 foga fent!már mindent probáltam homeó,panadol!Semmi!ma már nem csak az éjszaka rossz hanem a nappal is!Már azt sem tudom milyen nap van!Soha nem volt egy jó alvó,de max 50percet alszik!ha fel kel sirva ébred és semmi nem jó neki!4 napja a cicit sem fogadja el,se éjjel se nappal!ma délelőtt kicsit jobb kedve volt,elaludt fél óra mulva fent volt bementem,nem volt jó semmi!hagytam kicsit sirni,de mikor bementem láttam hogy egy szem könnye se volt!most akkor mi van????
2010. szept. 8. 17:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem is 6,5 hónapos a kisfiam. Néhány hetente van pár iszonyatos napunk, amit alig lehet ép ésszel kibírni.

Az elmúlt napokban éjszaka rengeteget ébred, és csak cicin nyugszik meg. Pár perc múlva alszik tovább.

Sok minden okozhatja ahogy az előttem szólok írták, mozgásfejlődés, fogzás, szeparációs szorongás, vagy csak egy rossz álom.

Ne hagyd magára. Ha kell légy vele, ülj le mellé, vedd fel. Érezze, hogy számíthat Rád. Ne hagyd hogy csalódjon benned. És ha van valaki, aki néha besegít, akár háztartásban, akár felügyeletben, fogadd el.

Én éjszakánként nemsokat alszom, de mára már megértettem, hogy nagyon fontos az hogy kipihent legyél, legyen türelmed. Első a gyerek, utána minden más. Persze az alapvető dolgok fontosak, mint pl étkezés, takarítás, de minden egyéb várhat. És amikor teheted dőlj le pihenni napközben. Sok kicsi sokra megy, és rengeteget számít, hidd el.

Én mostanában azon is gondolkozom, hogy érdemes lenne beruházni egy kengurura, vagy kendőre, hogy ha ilyen napok vannak, akkor velem legyen, de én is haladjak a dolgaimmal. Hozzá szokni úgysem fog, ahogy csillapodik a fájdalma nem fogja igényelni, hogy veled legyen. És ha mégis? Te vagy az anyja, és az idő gyorsan elszalad...


Kitartás! És sok sikert!

2010. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!