Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Feladom nem bírom mit tehetnék?

Feladom nem bírom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egész életembe szenvedek a súlyommal voltam orvosnál extra vékonysággal és történt olyan is,hogy szigorú diétát javasoltak. jelenleg 156cm/ 57-63 között ingadozik a súlyom..Ez borzalom:( Nem tudom tartani sem fogyni..csak nehezen nagyon nehezen! Fiatal vagyok még nem anyuka,hogy lassú legyen az anyagcserém! Irigylem az embereket akik vékonyak,nem is kívánják az ételt! Én folyton éhes vagyok..és vagy mindent zabálokmértéktelenül vagy koplalok..maratont futok vagy ki se mozdulok a gép elől.. Éhen halok! Pedig rengeteget ettem már ma:( Nagyon gyorsan hízok..Mit csináljak?? Nem tudok diétáttartnai..csak a két véglet között.
2013. júl. 24. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
keress olyan orvost aki diétával foglalkozik illetve személyi edzőt!!
2013. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem is dokihoz kellene fordulj, de nem ártana, ha gasztrós is látna. Bár lehet tévedek ebben, és ezzel is ők foglalkoznak csak, ezt nem tudom pontosan.

Amúgy vannak nagyon jó zöldséges cuccok is, amik segíthetnek neked, pl. a csicsóka. Nem épp kellemes az íze, de elveszi az étvágyadat, és fogyaszt is. Plusz sok egyéb haszna is van. Piacon igen olcsón kapni, nyersen ér bármit is.

Plusz van sok jó kúra, amik mellett nem kell, nem muszáj diétákkal is szenvednek..., de előbb mindenképp beszélj dokival, és kérdezz rá ezekre tőle, ha nem tudja ő maga, akkor egy természetgyógyászt kérdezz meg, h mit javasolna neked, persze csak is rendes doki után, mi után vele is megbeszélted.

2013. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én idegi alapon szoktam mindig éhes lenni, amikor frusztrált vagyok. Ilyenkor nehezen is alszok, hízom, keveset mozgok. Ha elkezdek rendszeresen és sokt mozogni, olyan, mintha más ember lennék. Kevesebbet eszem, egészségesebben, nem kívánok az édességeket stb. Ilyenkor nagyon sokat tudok fogyni. És sokkal kiegyensúlyozottabb is vagyok. Akkor van baj, amikor abbahagyom a mozgást, akkor szépen lassan visszacsúszok....
2013. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!