Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Félek hogy feladom de valyon...

Félek hogy feladom de valyon mit tehetnék?

Figyelt kérdés
sajna az ismerőseim 90%dohányzik így amikor velük vagyok én is kívánom már egyszer majgnem rágyújtottam de egy lány ismerősöm nem engette (ami nagyon jól esett). de mit is tegyek ha elfog az az érzés vagy vágy hogy vennem kell gyenge vagyok nem vagyok rá képes... sajna a munmahelyemen is sok a dohányos...
2012. aug. 8. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem értelek, Mégis mitől félsz? Ha nem vagy dohányos és soha nem is dohányoztál akkor mégis késztetést éreznél rá?
2012. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

NE DOHÁNYOZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ezzel most elég motiváció adtam? :D

Nem tudom mennyi ideje dohányzol. Ismerősöm úgy tudott leszokni a dohányzásról,hogy mikor rájött az érzés helyettesítette valamivel. Ő például folyamatosan rágót vett a szájába.

Nehéz úgy letenni,hogy ilyen a társasági köröd,de biztos volt indokod arra,hogy azt mondd neked ez többé nem kell.

Keress valamit ami motivál erre.

Nálunk a családban nem egy személy halt meg tüdőrákba...került kórházba szívműtétre a dohányzás miatt,így nekem eszembe sem jut még egy szálra sem rágyújtani.

Amit cigarettára költenél pénzt,azt gyűjtsd össze. Az is lehet egy motiváció,hogy mennyi pénzed marad meg ha nem arra költöd. Ma már egy doboz 600 Ft-nál kezdődik. :S

Sok sikert és kitartás!!! :) Menni fog...csak légy határozott és ne add fel könnyen!

2012. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bcs lemaradt 8 éve dohányzom. 3 napja nem gyujtottam rá
2012. aug. 8. 00:43
 4/12 anonim ***** válasza:

óóh bocsi :D kihagytam azt,hogy a valyon az VAJON!!!!!!! :)

Bocs,de ez idegesített :D

További szép estét!

2012. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
720 bordo sophiane. most megyek chipsért. de nagyon kattognk. vmi jó film zene bármi. chips melé? megy vmi jó mecs olimpia a tvbe? nem tok aludni
2012. aug. 8. 00:47
 6/12 A kérdező kommentje:

mosolyt csaltál az arcomra. utolag azon gondolgozom hogy néznél ki fülig érő mosojjal.

am melesleg te tudsz írni. na és én meg tudok olvasni XD

2012. aug. 8. 00:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Bordó sopianae cigaretta... Nem olcsó mulattság,bár sok embernek nem okoz gondot ilyenekre költeni a pénzt.

A chips nem rossz ötlet. :D A biztonság kedvéért vennék 2 zacskóval,ha haza fele úton elfogyna legyen otthonra is valami. :D

Szerintem ez a rágó dolog sem rossz ötlet. :)

Patikába lehet kapni minden féle ilyen segítő cuccot,bár én azokban nem hiszek és felesleges pénzkidobásnak tartom.

Nem nézem az olimpiát..Meccset pedig csak az EB ideje alatta néztem. :D

Örülök,hogy mosolyt csaltam az arcodra. :D Tényleg sok kitartást kívánok! :)

2012. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
10 zacskó chips
2012. aug. 8. 01:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Egészségedre! :D Egy darabig csak megleszel vele!
2012. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
elfogyott na jo8
2012. aug. 8. 02:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!