Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgozzátok fel, hogy...

Hogyan dolgozzátok fel, hogy folyamatosan mindent egyedül kell megoldani, kifizetni, egyedülálló nőként?

Figyelt kérdés

Én már nagyon belefáradtam, hogy minden teher az én vállamon van, habár első pár évben örültem, hogy senki sem bánt, független vagyok, de mostanra már elfáradtam, folyton kalkulátor a fejem, számlákra gondolok obszesszíven, hogy be legyen fizetve, étel kerüljön az asztalra, a kasszánál számolom azaz baszom a filléreket, beleuntam.

Szeretnék gondtalanul, nyugodtan élni, vásárolni, anelkul, hogy folyamatosan kalkuláljak, vagy ha többet vásárolok, 2 hétig pénz nélkül maradok.

Nézem nagynénémnek ott a férje es mindent megold, ilyen hogy számla, nem kell foglalkozzon, bevan vásárolva, nem kell ggódjon azért, hogy kinntlakó lesz!

Mostanra már diagnosztizáltak nálam egy mentális betegséget, ami miatt munkaképtelen vagyok már több ideje.

Hogyan lehet felülemelkedni a stresszen, mikor tudom, hogy a nyomor állandó társammá szegődött?

Nincs szüksegem életvezetési tanácsokra, hogy “a számlákat prioritáld” mert azt teszem!

Egy éve egy pár zoknit se vettem magamnak! Csak ételre futja es arra is csak 2 hétig!


tegnap 18:26
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
64%
Itt csak egy normális munka segítene. Pontosan miért vagy munkanélküli? Milyen munkakörökben dolgozni? Egy kevésbé jól fizető munka is jobb opció, mint a munkanélküliség. Esetleg egy Aldi, Lidl vagy Tesco állás, valami raktáros munka? Könnyebb, adminisztratív munka? Vagy akár külföldi álláson is érdemes lenne elgondolkodni
tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!

Azért érdekelne, hogy te miféle megoldást fogadnál el?

Azon kívül persze, hogy legyen egy férfi, aki a semmiért rendszeresen megdob téged pénzzel, és megoldja minden más gondod is?

Te magad meg akarsz egyáltalán oldani valamit, vagy csak a csodát várod?

Az ocsmány természetedről és a mocskos szádról most nem is beszélve.

tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Ki akar férfit? Ez csak a te beteg elméd szüleménye, amit rámfogsz!

Nem is párkapcsolat kategóriába tettem a kérdést!

Te totál magadon kívül vagy!

tegnap 21:36
 34/39 anonim ***** válasza:
69%
Muszáj mindenkit sértegetni?
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Te kényszert érzel, hogy hulyeségeket írjál? Ennyire szar az életed
tegnap 21:41
 36/39 anonim ***** válasza:
83%
Azért kicsit ironikus ez az egész...
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
81%

Nézd: ha csak azért írtad ki a kérdést, hogy mindenkit sértegess, akkor kár volt.

És ha nem férfi segítségét várod, akkor miért írtál a kérdésben erről? Mégis mit vársz, ha a kérdésed erről szólt?


De még egyszer: pontosan MILYEN megoldást fogadnál el? Mert csak ez a kettő létezik, hogy vagy magadnak oldod meg munkával (amit nem akarsz), vagy pedig valaki más oldja meg neked, de ez leginkább csak egy férfi lehetne, ha te alkalmas lennél hozzá. De nem vagy alkalmas.

tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Nem figyelsz sajnos, funkcionális analfabéta vagy, az tudod mi? Nem tudja értelmezni amit olvas!

1 nem keresek férfit

2 nem keresek megoldást!

Olvasd újra a kérdést mit keresek, fuss neki párszor!

tegnap 22:31
 39/39 anonim ***** válasza:
74%

De, megoldást keresel, mert ha a stresszt el tudod is viselni, az még nem megoldás, attól még pénz is kell, ami most nincs meg mind.

Amúgy ha csak ez az egyetlen problémád, akkor menjél pszichológushoz. TB alapon is van.

Azt is beszéld meg vele, hogy ezzel a rettenetesen rossz természeteddel mit lehetne kezdeni. Ha ezt sikerül megoldani, akkor még barátaid is lesznek, akik segítenek majd az életben, és mindjárt sokkal könnyebben fogod viselni.

tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!