Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgozzátok fel, hogy...

Hogyan dolgozzátok fel, hogy folyamatosan mindent egyedül kell megoldani, kifizetni, egyedülálló nőként?

Figyelt kérdés

Én már nagyon belefáradtam, hogy minden teher az én vállamon van, habár első pár évben örültem, hogy senki sem bánt, független vagyok, de mostanra már elfáradtam, folyton kalkulátor a fejem, számlákra gondolok obszesszíven, hogy be legyen fizetve, étel kerüljön az asztalra, a kasszánál számolom azaz baszom a filléreket, beleuntam.

Szeretnék gondtalanul, nyugodtan élni, vásárolni, anelkul, hogy folyamatosan kalkuláljak, vagy ha többet vásárolok, 2 hétig pénz nélkül maradok.

Nézem nagynénémnek ott a férje es mindent megold, ilyen hogy számla, nem kell foglalkozzon, bevan vásárolva, nem kell ggódjon azért, hogy kinntlakó lesz!

Mostanra már diagnosztizáltak nálam egy mentális betegséget, ami miatt munkaképtelen vagyok már több ideje.

Hogyan lehet felülemelkedni a stresszen, mikor tudom, hogy a nyomor állandó társammá szegődött?

Nincs szüksegem életvezetési tanácsokra, hogy “a számlákat prioritáld” mert azt teszem!

Egy éve egy pár zoknit se vettem magamnak! Csak ételre futja es arra is csak 2 hétig!


ma 18:26
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
55%
Ha lenne férjed lehet akkor is ez lenne. Nálunk pl minden az én dolgom, ő max elmegy dolgozni, azt vége is a napnak (hazajön eszik, alszik, tv-t néz, engem b@sztat,hogy milyen lusta vagyok). Mintha a 2. gyerekem lenne.
ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
30%

Akiknek nincsenek szülei plusz alberletben van azoknak tenyleg nincs más opciója a pasin kivul.


A pasik persze még kocsikat is fenntartanak lakás mellett is legtobbje mamahoteles is pont nem is kell nekik önálló felnőtt nő ezert max szexre. Merthát a mamahotel olcsobb.

ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
33%
Az egyenjogúság ezzel jár. Ezért harcoltak a nők, megkapták. Ha nincs férfi az életetekben, nincs plusz money sem, ez van.
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

10es pont egy ilyen nő kène per pillanat nekem,odatartja a nunit és ő is profitàlna belőle...

De ez se egyszerű...

Nálam mindig többet akarnak a nők...

ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
65%

Most akkor mi is a problémád?

Az, hogy egyedül vagy és mindent neked kell csinálni, vagy hogy kevés a bevételed és nélkülöznöd kell?

Szerintem csak az utóbbi.

Én is egyedül vagyok, egy átlagos fizetéssel is simán kijövök egy hónapban.

Számlakat meg sosem látok (minden beszedési megbízásra van állítva).

Amúgy egyedül kuva jól lehet spórolni!

ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
64%

26

Esetleg a munka? Nekem bevált... :D

ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Seila ***** válasza:
27%

"Mostanra már diagnosztizáltak nálam egy mentális betegséget, ami miatt munkaképtelen vagyok már több ideje."


Itt megakad a film, sajnos ez miatt nem tudsz már tovább lépni, ha munkaképtelen vagy és már csak összeszedni az állami támogatásokat, rokkantsági járadék, de ez sok mindentől függ, hogy hány év van ledolgozva, milyen és mennyi betegséged van, milyen mértékű stb.

Gondolom jelenleg segélyből élsz.

Egyedül ilyen helyzetben nehéz minden hónapot túlélni.

Még lenne olyan opció, ha rokonaid ill. nagynénéd befogadna és közös kasszával lennétek, besegítenél a házi munkában ahogy megengedi az egészséged.

Bár írtad hogy megszoktad hogy független vagy, de lehet lelkileg ez sem tesz jót az embernek hosszú távon, talán jobb lenne ha ezen a téren kicsit változtatnál, persze ha van rá esély a jelenlegi helyzetben.


A többieknek: elég a provokálásból! Ezen kívül ha nem tudsz mit hozzászólni, akkor pofa be!

ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 28.
ma 20:01
 29/39 anonim ***** válasza:
70%
A kérdezőnek nem az a baja, hogy egyedül van, hanem hogy keveset keres. Ez anyagi probléma.
ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Nem is a párkapcsolathoz írtam.
ma 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!