Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgozzátok fel, hogy...

Hogyan dolgozzátok fel, hogy folyamatosan mindent egyedül kell megoldani, kifizetni, egyedülálló nőként?

Figyelt kérdés

Én már nagyon belefáradtam, hogy minden teher az én vállamon van, habár első pár évben örültem, hogy senki sem bánt, független vagyok, de mostanra már elfáradtam, folyton kalkulátor a fejem, számlákra gondolok obszesszíven, hogy be legyen fizetve, étel kerüljön az asztalra, a kasszánál számolom azaz baszom a filléreket, beleuntam.

Szeretnék gondtalanul, nyugodtan élni, vásárolni, anelkul, hogy folyamatosan kalkuláljak, vagy ha többet vásárolok, 2 hétig pénz nélkül maradok.

Nézem nagynénémnek ott a férje es mindent megold, ilyen hogy számla, nem kell foglalkozzon, bevan vásárolva, nem kell ggódjon azért, hogy kinntlakó lesz!

Mostanra már diagnosztizáltak nálam egy mentális betegséget, ami miatt munkaképtelen vagyok már több ideje.

Hogyan lehet felülemelkedni a stresszen, mikor tudom, hogy a nyomor állandó társammá szegődött?

Nincs szüksegem életvezetési tanácsokra, hogy “a számlákat prioritáld” mert azt teszem!

Egy éve egy pár zoknit se vettem magamnak! Csak ételre futja es arra is csak 2 hétig!


ma 18:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Üdv az egyenjogúság világában, amiket írtál, az a felnőtt lét velejárója.
ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
"Nézem nagynénémnek ott a férje es mindent megold" Akkor nézzél magadnak egy férjet. Mégis milyen válaszokat akarsz itt hallani?
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Hát normális válaszokra nem is számítottam, valóban!

Az, hogy miért vagyok egyedül, nem tudhatod, úgyhogy ne ítélkezz, de te provokálsz, persze, az a dolgod ugye, de most már el nem fogom mondani, az biztos! Lehet kiáltani kamu

ma 18:39
 4/30 anonim ***** válasza:
53%

Nem, ez nem provokáció, ez az igazság.

Te valamiért úgy döntöttél, hogy nem kell neked férj. Akkor ez bizony azzal jár, hogy ennek az előnyeit sem élvezheted.

Vagy netán úgy gondoltad, hogy valaki gondoskodjon rólad úgy, mintha a férjed lenne, miközben te semmit nem teszel érte?

Vagy miért panaszkodsz?

Az egyedülálló férfiak pont ugyanezzel a problémával küzdenek, egyetlen különbség van: ők nem tudnának 5 perc alatt nőt szerezni.

ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy ha ide képes vagy irogatni, nyilván képes lennél ellátni egy csomó adminisztratív munkát is. Nyavalygás helyett segíts magadon. A te életedért te vagy felelős.
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Ahh világosan látszik a kérdező a legnagyobb provokàtor. Átment màr direkt tàmadóba és személyeskedésbe, amikor normális választ kapott. Tipikus gyakori troll
ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Jó, hát nem lep meg, hogy egyedül maradtál a gennyeddel.
ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Azt látjuk, hogy gyűlölködni jól tudsz.

Valószínűleg ezért nem tud megmaradni melletted senki, pedig egy nőnek ez művészet.

Még az is elég lenne, ha szeretőt tartanál, akinek havonta egyszer odatartod a nunid, azért is sokat megtenne - de úgy néz ki, neked még ez sem megy.

A te dolgod amúgy... de akkor minek panaszkodsz?

Magadnak csináltad.

ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
Kerdezo, vegyel peldat a nagynenirol es ahogy irtak feljebb: keress egy jo ferjet magadnak!
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, de egy férfi nem arra van, hogy megoldja az ügyes-bajos dolgaidat. Ahogyan te sem azért vagy ezen a világon, hogy egy pasit kiszolgálj. Tanulj meg önállóan élni és boldognak lenni, és ne egy másik embertől várd a megoldást.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!