Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgozzátok fel, hogy...

Hogyan dolgozzátok fel, hogy folyamatosan mindent egyedül kell megoldani, kifizetni, egyedülálló nőként?

Figyelt kérdés

Én már nagyon belefáradtam, hogy minden teher az én vállamon van, habár első pár évben örültem, hogy senki sem bánt, független vagyok, de mostanra már elfáradtam, folyton kalkulátor a fejem, számlákra gondolok obszesszíven, hogy be legyen fizetve, étel kerüljön az asztalra, a kasszánál számolom azaz baszom a filléreket, beleuntam.

Szeretnék gondtalanul, nyugodtan élni, vásárolni, anelkul, hogy folyamatosan kalkuláljak, vagy ha többet vásárolok, 2 hétig pénz nélkül maradok.

Nézem nagynénémnek ott a férje es mindent megold, ilyen hogy számla, nem kell foglalkozzon, bevan vásárolva, nem kell ggódjon azért, hogy kinntlakó lesz!

Mostanra már diagnosztizáltak nálam egy mentális betegséget, ami miatt munkaképtelen vagyok már több ideje.

Hogyan lehet felülemelkedni a stresszen, mikor tudom, hogy a nyomor állandó társammá szegődött?

Nincs szüksegem életvezetési tanácsokra, hogy “a számlákat prioritáld” mert azt teszem!

Egy éve egy pár zoknit se vettem magamnak! Csak ételre futja es arra is csak 2 hétig!


ma 18:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy?
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
51%

Ennek a kérdésnek semmi köze ahhoz, hogy ninc spárod.

Ez a kérdés arról szól, hogy szűkén állsz a pénzzel és emiatt szorongsz. Erre sajnos meg nemigen van jobb megoldás, mint

1. csökkentsd a kiadásaidat - bár ezt mint írtad már nemigen lehet tovább csökkenteni, max ha olcsóbb környékre költözöl

2. növeld a bevételeidet. Ebben még vannak lehetőségeid, függően a megváltozott munkaképességed mértékétől. Bizonyos egészségkárosodás fölött már adnak rokkantsági járadékot is ami mellett ugyanúgy lehet dolgozni, szóval az pl segíthet, de persze ez mind konkrétumtól függ.


Azok meg akik egyből arról beszélnek, hogy bepasizhattál volna, stb stb..... nektek mi bajotok? Attól, hgoy valaki nő, nem azt jelenti, hogy automatikusan van párkapcsolata is stb... vag ynektek mindegy ki a másik, csak nő legyen? Nem? Akkor miért ogndoljátok, hogy másnak mindegy?

ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
52%

Ezzel a természettel még madárijesztőt se fog találni.

Bár akkor még mindig van egy lehetősége: utcasarokra is ki lehet állni. Elég lenne pár napra havonta.

ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
27%
Jelezném, hogy ez nem a felnőtt párkapcsolatok kategória. A kérdező nem párkapcsolati kérdést írt ki. Mégis mindenki azzal jön, hogy miért nincs pasija, hogy lehetne pasija, stb.
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom eldönteni, hogy ez most valami kvázi incel, nőellenes kamukérdés, vagy komolyan ennyire rosszul lettél szocializálva. Szerinted egy férfi hogyan odja meg egyedül?
ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
61%
Itt te vagy beteg egyedül, kérdező.
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%

"Összevissza"


Ennyire hihetetlen számodra, hogyk ülönböző embereknek különböző véleménye van?

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
92%
6 éve halt meg a férjem, azóta nekem is egyedül kell mindent megoldani. Anyagiakban jobban állok, mint te, de minden más nekem sem könnyű. Néha úgy érzem, hogy körülöttem minden széthullik és a fejemre omlik. Ilyenkor szeretnék eltűnni. Aztán folytatom ott, ahol abbahagytam...
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
71%

20

Ha különböző véleményen vannak, az a baj, ha ugyanazon, akkor meg nyilván több fiókról irogat egyvalaki. :D

ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
56%

A kérdező tipikusan az, akivel mindenki szemben megy az autópályán.

Kíváncsi vagyok, ott is azt mondaná-e, hogy minden autót ugyanaz az ember vezet?

ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!