Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más 20-30 közötti is kínlódik...

Más 20-30 közötti is kínlódik ebben az életben, ebben a rendszerben?

Figyelt kérdés

Nagyon depressziós vagyok! 28 éves férfi vagyok, pályakezdő alig van munkatapasztalatom. Nincsenek MÁR nagy elvárásaim. Csak közel legyen és csak 2 műszak! De egyszerűen nem találok normális állást.

Arra si rájöttem ha egyszer rosszul döntök akkor annak a folyománya az lesz, hogy további rossz döntéseket hozok.


Nem érzem magaménak ezt az életet, amit kaptam, ezt a világot, ezt az országot. Egy állandó út, igazság és identitás keresés az életem. Nagyon nem boldogulok ebben az életben. Más ezt hogy bírja?


Ennyire igénytelenek a magyarok? Jó nekik ez az akol-ország?


A párkeresés is egy nagy trágya ebben a közegben, a lányok-nők észre sem vesznek. Még az alternatívok sem. Mára már a szerelemben sem hiszek, lemondtam róla.


Más hoygan éli túl ezeket; a mindennapokat? Más nem fáradt bele ebbe az országba? - Én már nagyon unom.


Minden álláshoz ismeretség és kapcsolat kell. Mindenhova haverokat és tesókat vesznek fel. Undorító ez az egész.



2023. júl. 8. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Én Hollandiában találtam meg a szerencsém, nem kell semmi nagy dologra gondolni, egyszerű alkalmazott vagyok itt is. Viszont könnyebben boldogulok itt mint otthon, ugyanúgy éreztem mint te. Szomorú hogy az embernek el kell hagynia az országát ha jót vagy jobbat akar magának. Én azt mondom tanulj idegen nyelvet és indulj el.
2023. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valamit muszáj lesz. :/
2023. júl. 8. 18:40
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

“ pályakezdő alig van munkatapasztalatom. ”

Evidens.


“ Ennyire igénytelenek a magyarok? Jó nekik ez az akol-ország”


Mi közük a magyaroknak, az országnak a szorongásaidhoz, élhetetlenségedhez, tehetetlenségedhez?


Tanulhatsz, van munka, válogathatsz.

Igen, az élet ilyen: döntenünk kell, s egyikből következik a többi döntés is. Pl. az, hogy ami nem megy, otthagyod, keresel mást.


Bárhová mész a világban, cipeled magaddal a saját személyiségedet. A lehetőségeid és a korlátaid benned vannak, azok elől nem futhatsz világgá.


Dolgozz! Ha nem felel meg, továbbállsz.

Helyetted senki sem élheti meg az életedet.

2023. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

28 évesen megyek most egyetemre munka mellett. Munkahelyeket is addig-addig váltogattam, amíg végre jól érzem magam.

Mellette folyamatosan fejlesztem magam, ezért is megyek továbbtanulni.


Neked mi a kifogásod? Nyávogassal nem érsz semmit.

2023. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Kb. ugyanezt érzem 27 évesen, munka és párkeresés terén is. Nekem még barátaim sincsenek. Ha gondolod megihatunk egy sört :D
2023. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor egészségünkre! :D
2023. júl. 8. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Le lehet szavazni akkor... Menjetek, nyalogassátok egymás sebeit.


Aztán csodálkoztok, ha egy nőnek sem kell ilyen f@szi. Konkrétan én tökösebb vagyok nálatok, mert nem hisztizek, hanem felállok, teszek magamért, túlórázok, másodállást vállalok, tanfolyamokat csinálok és javítok a sorsomon, amit anno én is elcsesztem 10 éve.


Jó szórakozást a további hisztijeitekhez.

2023. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kitana. ***** válasza:
55%
Nem kínlódok, pedig nincsen szuper végzettségem, sem befolyásos kapcsolati hálóm, mondjuk van helyette más, ami előny, kaptam egy lakást és nem kell félnem a hajléktalanságtól, ha hatalmas gáz lenne, de a mindennapokban én is abból élek, amit megkeresek. Speciel a munkahelytalálás soha nem okozott gondot, pedig én még válogatós is vagyok, több apróságot is figyelembe veszek. Igaz, Budapesten van munka, máshol gondolom rosszabb a helyzet.
2023. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
#7 Mr. Tökéletes, én is dolgozok, edzek, nyelvet tanulok, mégsem kellek senkinek (se normális munkáltatónak, se nőnek). Utóbbinak nyilván az az oka, hogy introvertált vagyok és nehezen nyílok meg társaságban, csak hát ugye itt csak az ér valamit, aki folyton pofázik meg nagyképüsködik.
2023. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

#9.

Mrs. Tökéletes, ha kérhetem, ha már fentebb leírtam, hogy nőből vagyok.


Szintén introvertált egyébként. Nem járok sehova, csak dolgozni, meg haza. Max félúton könyvtárba.

De ja, minden csak a nagypofájú, népszerű embereknek jön össze. :D

Kifogás-kifogás-kifogás hátán.

2023. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!